Uygun Fiyatlı Dil Eğitimleri: Mevcut tekliflerimiz

Sadık öğrencilerimiz ve müşterilerimiz olmadan Sprachcaffe bugün olduğu noktada olmazdı. Bu yüzden dil seyahatlerimizi her zaman rekabetçi bir şekilde fiyatlandırmayı ve size tasarruf etmenizi sağlayacak avantajlar sunmayı hedefliyoruz!

Bu nedenle, ister bir son dakika dil seyahati, ister her şey dahil bir dil kursu arıyor olun, her zaman güncel tüm özel indirim tekliflerimizi burada bulabilirsiniz.

Daha önce Sprachcaffe ile seyahat ettiniz mi? O zaman neden tekrar rezervasyon yaptırıp tasarruf etmiyorsunuz! Ayrıca, aile veya arkadaşlarınızla seyahat ediyorsanız onlar için de harika indirim fırsatları sunuyoruz!

Yine de çok uzun süre tereddüt etmeyin: Tekliflerimiz yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir!

FANtastico sadakat indirimi: Tekrar eğitim alın, karlı çıkın

Dil kursunuzda ve konaklamada % 5 indirim!

Daha önceden Sprachcaffe ile seyahat ettiniz ve tekrar bizimle seyahat etmek mi istiyorsunuz? Sadakatiniz bizim için çok önemli. Bu nedenle bizimle ikinci bir eğitim planlayan öğrencilerimize indirim ile teşekkür ediyoruz.

Bizi yeni bir öğrenci ile tanıştıran herkes için de % 10 indirim sunuyoruz. (bkz. Aile ve Arkadaş İndirim Kampanyası).

Arkadaşlarınızın reklamını yapın ve birlikte tasarruf edin

Aile ve Arkadaşlar: Tüm gezi boyunca% 5 indirim kazanın.

Dil seyahatinize başlayan herkese seyahat fiyatınız da indirim ile birlikte teşekkür ederiz. Kardeşler, akrabalar ve tüm arkadaşlar için geçerlidir!

Küçük gruplar: Sprachcaffe, aynı dil gezisine kaydolan 3 veya daha fazla arkadaşın seyahat fiyatında % 5 indirim sağlar. Böylece seyahat katılımcıları birlikte tasarruf edebilir!

Ücretsiz 7 Gün!

5 hafta ödeyin ve 6 hafta seyahat edin.

Daha uzun süre yurt dışına gitmek ister misiniz? O zaman başka bir ilginç teklifimiz daha var: Her 5. haftadan sonra sizi sitede ücretsiz bir dil kursu ile ödüllendiriyoruz.

Malta'da, 6. haftadaki bu ücretsiz dil kursunun uzatılmasına ek olarak, kampüsteki dairelerimizden veya stüdyolarımızdan birinde konaklama ücretsizdir.

Kampanyamızdan yararlanmak için minimum 4 hafta konaklama alınması gerekmektedir.

Nasıl uygulanır? : Mağazadan rezervasyon yaparken kişisel tekrar kodunuzu girmeniz yeterlidir. Kişisel indirim kodunuzu bulamıyor musunuz? Daha sonra "FANtastico" kod kelimesini bırakın ve bilgilerin doğruluğunu kontrol edelim.

Nasıl uygulanır? : Kayıt olurken, Aile ve Arkadaşlar İndirimi'nizi kullanın. Ya da sadece bir not "küçük grup" yazın ve 'Paylaşma odası' altına arkadaşlarınızın isimlerini girin.

Çok özel bir fırsat: Dil becerilerinizi daha da derinleştirmek için bu eşsiz fırsatı kullanın. Bedava dil eğitimi fırsatını kaçırmayın.


İndirim Koşulları

Programlar birleştirilemez. Diğer promosyonlarla kombinasyon da mümkün değildir.

İstisna: FANtastico + Aile ve Arkadaşlar. İndirim programları, tüm dil seyahat destinasyonları için ve mevcut fiyatlar ile birlikte geçerlidir. Tüm teklifler ve avantajlar sınırlı bir süre için geçerlidir ve stoklar sınırlıdır.

Sprachcaffe Teklifleri ile Dil Eğitimleri Çok Ucuz

Sadakatiniz ve kararlılığınız ödüllendirilecek: Şimdi fantastik indirim tekliflerimizi keşfedin ve tasarruf edin! Sprachcaffe, sadık müşterilere, küçük gruplara ve uzun vadeli kurslara katıldıkları için teşekkür eder!

Güncel İndirimleri Takip Edin Karlı Çıkın

Haber Bültenimiz

✓ İlginizi çekecek bilgilendirmeler
✓ Çeşitli yardım programları
✓ Güncel indirim teklifleri

Haber Bülteni

Abonelikten çıkmak için burayı tıklayınız.