Uygun Fiyatlı Dil Eğitimleri: Mevcut tekliflerimiz

Sadık öğrencilerimiz ve müşterilerimiz olmadan Sprachcaffe bugün olduğu noktada olmazdı. Bu yüzden dil eğitimi programlarımızın rekabetçi fiyatlarıyla size tasarruf etmenizi sağlayacak avantajlar sunmayı hedefliyoruz. Daha önce Sprachcaffe ile seyahat ettiniz mi? O zaman neden tekrar rezervasyon yapıp tasarruf etmiyorsunuz? Ayrıca aile veya arkadaşlarınızla seyahat ediyorsanız onlar için de harika indirim fırsatları sunuyoruz. İster bir son dakika dil seyahati, ister her şey dahil bir dil kursu arıyor olun güncel tüm özel indirim tekliflerimizi burada bulabilirsiniz. Bu benzersiz fırsatları kaçırmamak için acele edin, tekliflerimiz yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir.

FANtastico sadakat indirimi: Tekrar eğitim alın, karlı çıkın

Dil kursunuz ve konaklamanızda % 5 indirim!

Daha önceden Sprachcaffe ile seyahat ettiniz ve bunu yeniden deneyimlemek mi istiyorsunuz? Sadakatiniz bizim için çok önemlidir. Bu nedenle bizimle ikinci bir eğitim planlayan öğrencilerimize FANtastico indirimiyle teşekkür etmek istiyoruz.

Sizin referansınızla Sprachcaffe'ye kayıt yaptıran her öğrenci için % 10 indirim fırsatı sunuyoruz. (bkz. Aile ve Arkadaş İndirim Kampanyası).

Arkadaşlarınızın reklamını yapın ve birlikte tasarruf edin

Aile ve Arkadaşlar: Tüm gezi boyunca% 5 indirim kazanın

En yakın arkadaşınla birlikte unutulmaz bir dil seyahatine çıkmak istiyorsun fakat bütçen sınırlı mı? Merak etme, Sprachcaffe'nin senin için de bir indirim fırsatı var!

Küçük gruplar: Aynı dil kursuna kayıt yaptıran 3 arkadaşa standart fiyatlandırma üzerinden %5 indirim uygulamaktadır. Bu şekilde katılımcılar birlikte tasarruf edebilmektedir. Bu teklif kardeşler, akrabalar ve tüm arkadaşlar için geçerlidir!

5+1 hafta rezervasyon yaptırın

Eğitim için:
Yurtdışında daha uzun süre geçirmek ister misiniz? Her 5. haftadan sonra, sizi tüm destinasyonlarımızda bir haftalık ücretsiz dil dersleriyle ödüllendireceğiz.

Konaklama için:
Malta ve Frankfurt'a dil eğitimi gezileri için ücretsiz dil kursunuza ek olarak altıncı hafta ücretsiz konaklama alacaksınız.

Koşullar yalnızca Sezon A ve B için geçerlidir.

Nasıl uygulanır? : Rezervasyon yaparken kişisel repeater indirim kodunuzu girin. Kişisel indirim kodunuzu bulamıyor musunuz? O zaman sadece "FANtastico" kodunu girmeniz yeterlidir.

Nasıl uygulanır? : Kayıt olmak için "Aile ve Arkadaş İndiriminizi" kullanmanız yeterlidir. Ya da sadece "küçük grup" notunu ekleyin ve "odayı paylaş" kısmına arkadaşlarınızın isimlerini girin.

Benzersiz bir fırsat: Dil becerilerinizi daha da geliştirmek için bu eşsiz fırsattan yararlanın. Hem de ücretsiz olarak!


İndirim Koşulları

Programlar ve promosyonlar birleştirilemez. İstisna: FANtastico + Aile ve Arkadaşlar.

İndirim fırsatları tüm dil seyahati destinasyonları için geçerlidir ve mevcut fiyatlarla bağlantılı olarak geçerlidir. Tüm teklifler ve avantajlar sınırlı bir süre için ve stoklar tükenene kadar geçerlidir.

Güncel indirimleri takip edin, karlı çıkın

Haber Bültenimiz

✓ İlginizi çekecek bilgilendirmeler
✓ Çeşitli yardım programları
✓ Güncel indirim teklifleri

Haber Bülteni