Tatilinizi şimdi planlamaya başlayın, 400 Euro'ya kadar tasarruf edin!

Espresso indiriminden şimdi yararlanın ya da sevdiklerinize Yılbaşı kuponu hediye edin!

Şimdi tasarruf edin

Uygun Fiyatlı Dil Eğitimleri: Mevcut tekliflerimiz

Sadık öğrencilerimiz ve müşterilerimiz olmadan Sprachcaffe bugün olduğu noktada olmazdı. Bu yüzden dil eğitimi programlarımızın rekabetçi fiyatlarıyla size tasarruf etmenizi sağlayacak avantajlar sunmayı hedefliyoruz. Daha önce Sprachcaffe ile seyahat ettiniz mi? O zaman neden tekrar rezervasyon yapıp tasarruf etmiyorsunuz? Ayrıca aile veya arkadaşlarınızla seyahat ediyorsanız onlar için de harika indirim fırsatları sunuyoruz. İster bir son dakika dil seyahati, ister her şey dahil bir dil kursu arıyor olun güncel tüm özel indirim tekliflerimizi burada bulabilirsiniz. Bu benzersiz fırsatları kaçırmamak için acele edin, tekliflerimiz yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir.

Espresso indirimi- 400€'ya kadar tasarruf edin! ☕

Yeni bir dil öğrenmek veya mevcut becerilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Sprachcaffe size yardımcı olmak için burada! Dil seyahati rezerve edin ve muhteşem Espresso indirimimiz ile 400€'ya kadar (veya yerel para biriminde eşdeğeri) tasarruf edin. Rahat bir ortamda İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Arapça, Çince veya Almanca öğrenin ve dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle unutulmaz bir tatilin tadını çıkarın!

Koşullar

  • Seyahat süresi 2023 sonuna kadar
  • Teklif diğer teklifler veya indirimlerle birleştirilemez
  • Konaklama dahil olmalıdır (haftalık 25 EUR)
  • Esnek rezervasyon seçenekleri
  • Çok geç olmadan yerinizi ayırtın!

İndirimli dil kursunuzu seçin

En güzel yılbaşı hediyesi 🎄🎅

Sprachcaffe kuponları satın alırken %20 tasarruf edin!

Sprachcaffe dil kursu veya gezi kuponu ile sevdiklerinize unutulmaz bir deneyim yaşatın.

  • Yeni bir dil öğrenin
  • Dil becerilerinizi geliştirin
  • Harika destinasyonları ziyaret edin
  • Yeni arkadaşlarla tanışın

Yılbaşı kuponlarımız:

Sadece 40 € karşılığında 50 € değerinde kupon
Sadece 80 € karşılığında 100 € değerinde kupon
Sadece 160 € karşılığında 200 € değerinde kupon
Sadece 240 € karşılığında 300 € değerinde kupon
Sadece 320 € karşılığında 400 € değerinde kupon
Sadece 400 € karşılığında 500 € değerinde kupon
Sadece 480 € karşılığında 600 € değerinde kupon

FANtastico sadakat indirimi: Tekrar eğitim alın, karlı çıkın

Dil kursunuz ve konaklamanızda % 5 indirim!

Daha önceden Sprachcaffe ile seyahat ettiniz ve bunu yeniden deneyimlemek mi istiyorsunuz? Sadakatiniz bizim için çok önemlidir. Bu nedenle bizimle ikinci bir eğitim planlayan öğrencilerimize FANtastico indirimiyle teşekkür etmek istiyoruz.

Sizin referansınızla Sprachcaffe'ye kayıt yaptıran her öğrenci için % 10 indirim fırsatı sunuyoruz. (bkz. Aile ve Arkadaş İndirim Kampanyası).

Arkadaşlarınızın reklamını yapın ve birlikte tasarruf edin

Aile ve Arkadaşlar: Tüm gezi boyunca% 5 indirim kazanın

En yakın arkadaşınla birlikte unutulmaz bir dil seyahatine çıkmak istiyorsun fakat bütçen sınırlı mı? Merak etme, Sprachcaffe'nin senin için de bir indirim fırsatı var!

Küçük gruplar: Aynı dil kursuna kayıt yaptıran 3 arkadaşa standart fiyatlandırma üzerinden %5 indirim uygulamaktadır. Bu şekilde katılımcılar birlikte tasarruf edebilmektedir. Bu teklif kardeşler, akrabalar ve tüm arkadaşlar için geçerlidir!

Ücretsiz 7 Gün!

5 hafta ödeyin ve 6 hafta seyahat edin.

Sprachcaffe'de daha fazla zamanın daha iyi öğrenme anlamına geldiğini biliyoruz, bu nedenle 5+ haftalık bir dil kursu ve en az 4 haftalık konaklama rezervasyonu yapan müşterilerimize ekstra bir hafta ücretsiz kurs fırsatı sunuyoruz.

Malta maceranız için günleri mi sayıyorsunuz? Kampüsteki daire ve stüdyolarımızdan birinde ücretsiz bir haftanın tadını çıkarın! Bu teklif, düşük veya orta sezonda bir dil kursu rezervasyonu yaptırmış ve 4+ haftalık konaklama rezervasyonu yapmış olanlar için geçerlidir.

Nasıl uygulanır? : Rezervasyon yaparken kişisel repeater indirim kodunuzu girin. Kişisel indirim kodunuzu bulamıyor musunuz? O zaman sadece "FANtastico" kodunu girmeniz yeterlidir.

Nasıl uygulanır? : Kayıt olmak için "Aile ve Arkadaş İndiriminizi" kullanmanız yeterlidir. Ya da sadece "küçük grup" notunu ekleyin ve "odayı paylaş" kısmına arkadaşlarınızın isimlerini girin.

Benzersiz bir fırsat: Dil becerilerinizi daha da geliştirmek için bu eşsiz fırsattan yararlanın. Hem de ücretsiz olarak!


İndirim Koşulları

Programlar ve promosyonlar birleştirilemez. İstisna: FANtastico + Aile ve Arkadaşlar.

İndirim fırsatları tüm dil seyahati destinasyonları için geçerlidir ve mevcut fiyatlarla bağlantılı olarak geçerlidir. Tüm teklifler ve avantajlar sınırlı bir süre için ve stoklar tükenene kadar geçerlidir.

Güncel indirimleri takip edin, karlı çıkın

Haber Bültenimiz

✓ İlginizi çekecek bilgilendirmeler
✓ Çeşitli yardım programları
✓ Güncel indirim teklifleri

Haber Bülteni