🌼 Bahar indirimimizden faydalanın! 🌼

Dil eğitiminizi şimdi planlayın ve cazip bir indirim kazanın!

Acele edin - bu teklif sınırlı sayıda rezervasyon için geçerlidir!

Şimdi tasarruf edin

Uygun Fiyatlı Dil Eğitimleri: Mevcut tekliflerimiz

Sadık öğrencilerimiz ve müşterilerimiz olmadan Sprachcaffe bugün olduğu noktada olmazdı. Bu yüzden dil eğitimi programlarımızın rekabetçi fiyatlarıyla size tasarruf etmenizi sağlayacak avantajlar sunmayı hedefliyoruz. Daha önce Sprachcaffe ile seyahat ettiniz mi? O zaman neden tekrar rezervasyon yapıp tasarruf etmiyorsunuz? Ayrıca aile veya arkadaşlarınızla seyahat ediyorsanız onlar için de harika indirim fırsatları sunuyoruz. İster bir son dakika dil seyahati, ister her şey dahil bir dil kursu arıyor olun güncel tüm özel indirim tekliflerimizi burada bulabilirsiniz. Bu benzersiz fırsatları kaçırmamak için acele edin, tekliflerimiz yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir.

Bahar indirimiyle 400 €'ya kadar tasarruf edin!

İlkbahar, bir dil öğrenme gezisine çıkmak ve doğanın güzelliğinin tadını çıkarmak için yılın harika bir zamanıdır. Sprachcaffe'de size bu zamanı yeni enerji ve gelecek için beklentiyle dolu olarak yaşama şansı sunuyoruz. Destinasyonlarımızda, grup halinde yeni bir dil öğrenmek ve unutulmaz anlar yaşamak için rüya gibi bir ortam sizi bekliyor.

En iyisi şimdi geliyor: Cazip bahar indirimimizle artık rezervasyonunuzda tasarruf edebilirsiniz! Bu fırsatı değerlendirin ve baharın tadını birlikte çıkaralım. Sizinle konuşmak ve dil tatilinizi planlamak için sabırsızlanıyoruz! - Bir araya gelip konuşalım!

Teklifin koşulları:

• Haftada 25 € tasarruf edin, dil seyahati rezervasyonuna konaklama dahil edilmelidir.

• Rezervasyon dönemi: 23.03 - 30.04.2023

• Seyahat süresi: 31.12.2023'e kadar

• Teklif, tüm destinasyonlar ve dil kursları için geçerlidir

• Teklif, diğer promosyonlar veya indirimlerle birlikte geçerli değildir.

FANtastico sadakat indirimi: Tekrar eğitim alın, karlı çıkın

Dil kursunuz ve konaklamanızda % 5 indirim!

Daha önceden Sprachcaffe ile seyahat ettiniz ve bunu yeniden deneyimlemek mi istiyorsunuz? Sadakatiniz bizim için çok önemlidir. Bu nedenle bizimle ikinci bir eğitim planlayan öğrencilerimize FANtastico indirimiyle teşekkür etmek istiyoruz.

Sizin referansınızla Sprachcaffe'ye kayıt yaptıran her öğrenci için % 10 indirim fırsatı sunuyoruz. (bkz. Aile ve Arkadaş İndirim Kampanyası).

Arkadaşlarınızın reklamını yapın ve birlikte tasarruf edin

Aile ve Arkadaşlar: Tüm gezi boyunca% 5 indirim kazanın

En yakın arkadaşınla birlikte unutulmaz bir dil seyahatine çıkmak istiyorsun fakat bütçen sınırlı mı? Merak etme, Sprachcaffe'nin senin için de bir indirim fırsatı var!

Küçük gruplar: Aynı dil kursuna kayıt yaptıran 3 arkadaşa standart fiyatlandırma üzerinden %5 indirim uygulamaktadır. Bu şekilde katılımcılar birlikte tasarruf edebilmektedir. Bu teklif kardeşler, akrabalar ve tüm arkadaşlar için geçerlidir!

Ücretsiz 7 Gün!

5 hafta ödeyin ve 6 hafta seyahat edin.

Sprachcaffe'de daha fazla zamanın daha iyi öğrenme anlamına geldiğini biliyoruz, bu nedenle 5+ haftalık bir dil kursu ve en az 4 haftalık konaklama rezervasyonu yapan müşterilerimize ekstra bir hafta ücretsiz kurs fırsatı sunuyoruz.

Malta maceranız için günleri mi sayıyorsunuz? Kampüsteki daire ve stüdyolarımızdan birinde ücretsiz bir haftanın tadını çıkarın! Bu teklif, düşük veya orta sezonda bir dil kursu rezervasyonu yaptırmış ve 4+ haftalık konaklama rezervasyonu yapmış olanlar için geçerlidir.

Nasıl uygulanır? : Rezervasyon yaparken kişisel repeater indirim kodunuzu girin. Kişisel indirim kodunuzu bulamıyor musunuz? O zaman sadece "FANtastico" kodunu girmeniz yeterlidir.

Nasıl uygulanır? : Kayıt olmak için "Aile ve Arkadaş İndiriminizi" kullanmanız yeterlidir. Ya da sadece "küçük grup" notunu ekleyin ve "odayı paylaş" kısmına arkadaşlarınızın isimlerini girin.

Benzersiz bir fırsat: Dil becerilerinizi daha da geliştirmek için bu eşsiz fırsattan yararlanın. Hem de ücretsiz olarak!


İndirim Koşulları

Programlar ve promosyonlar birleştirilemez. İstisna: FANtastico + Aile ve Arkadaşlar.

İndirim fırsatları tüm dil seyahati destinasyonları için geçerlidir ve mevcut fiyatlarla bağlantılı olarak geçerlidir. Tüm teklifler ve avantajlar sınırlı bir süre için ve stoklar tükenene kadar geçerlidir.

Güncel indirimleri takip edin, karlı çıkın

Haber Bültenimiz

✓ İlginizi çekecek bilgilendirmeler
✓ Çeşitli yardım programları
✓ Güncel indirim teklifleri

Haber Bülteni