İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Sprachcaffe Hakkında Genel Bilgiler

Lider Uluslararası Dil Okulları Organizasyonu

Sprachcaffe'nin En İyi Noktaları:

  • Geniş dil yelpazesi
  • Dünya çapında çok sayıda destinasyon
  • Tüm ihtiyaçları uyarlamak için kişiselleştirilmiş hizmetler
  • Yaratıcı öğretim yöntemleri

40 yılı aşkın bir süredir Sprachcaffe, Avrupa'nın önde gelen dil okulu organizasyonlarından biridir ve her yıl daha fazla insanın dünya çapındaki birçok heyecan verici destinasyonumuzda bizimle çalışmayı tercih etmesiyle. Öğrenciler her yıl modern, iyi donanımlı okullarımıza güvenebileceklerini bilerek geri gelirler; temiz ve konforlu konaklama seçenekleri, son derece rekabetçi fiyatlarımızdan bahsetmiyorum bile. Benzersiz dil daldırma profesyonel kurslarımız, seçtiğiniz destinasyonun geleneklerini ve gerçek yaşam biçimini deneyimlemenize olanak tanır; buna ülke tarihi ve kültürü kadar dil eğitimi de dahildir.

Dil kurslarınız, yerel halkla konuşarak ve o destinasyondaki yerleri ve ilgi çekici yerleri keşfederek bilginizi her gün hemen uygulamaya koyarken tatil deneyiminizi geliştirecektir. Sınıf dışındaki aktiviteleriniz size günlük dersleriniz sırasında tartışmanız için materyal verecek, dili günlük kullanımında deneyimledikçe anlama ve anlayışınızı sürekli olarak geliştirecektir.

Arkadaş canlısı öğretmenlerimiz, eğlenceli sosyal aktiviteleri ve açık, iletişime açık sınıf ortamları, bu heyecan verici şehirleri ve muhteşem doğal manzaraları keşfedebileceğiniz yeni arkadaşlar edinmenizi sağlar. Her yıl Sprachcaffe ile dil öğrenmeyi tercih eden 50.000'den fazla insanla, hizmetlerimizi çeşitli bireysel ihtiyaçları karşılayacak şekilde sürekli olarak iyileştiriyor ve iyileştiriyoruz.

Sprachcaffe'de birkaç dilde kurslar sunuyoruz:

İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince, Arapça

Sprachcaffe Dil Kursu Ethos

Sprachcaffe'de ana odak noktası kolaylıkla öğrenmektir. Ana dilinizde yapacağınız gibi, doğal bir şekilde öğrenmeye inanıyoruz. Bu öğrenme süreci günde 24 saat devam eder - stressiz bir ortamda dinamik dil dersleriyle başlar, ardından geziler ve geziler içeren heyecan verici kültürel programlar ve akşamları eğlenceli, sosyal aktivitelerle biter. Sprachcaffe'de eğlence ve rahat öğrenmeye verilen önem! Bu değerler, sınıfta açık ve doğal bir iletişim ortamını teşvik eden yaratıcı, hevesli ve deneyimli öğretmenler tarafından kolaylaştırılır. Yerel halkla birlikte dışarı çıkıp yeni dil becerilerinizi hemen kullanabilmeniz için en baştan konuşma konusunda güven oluşturmaya inanıyoruz.

Sprachcaffe Languages ​​Plus'ta sadece çeşitli kurslar sunmuyoruz; Ayrıca herkesin ihtiyaçlarına uygun bir dizi harika konaklama seçeneği sunuyoruz. Bir daireyi diğer uluslararası öğrencilerle paylaşarak hızlı bir şekilde yeni arkadaşlar edinmek veya yerel bir ev sahibi aile ile yaşayarak tam bir kültür ve dil deneyimi yaşamak isteyebilir ya da belki akşamları kendi stüdyonuzda biraz yalnız vakit geçirmek isteyebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun size en konforlu seçeneği sunmayı hedefliyoruz çünkü rahatlarsanız daha hızlı ilerleyeceğinize inanıyoruz.

Sprachcaffe'nin Çeşitli Dil Kursları

Sprachcaffe tarafından sunulan dil yoğunlaştırma kursları, yetişkinler için dil kurslarının yanı sıra 14 yaş ve üstü gençler için özel kursları içerir. Bunlara ek olarak, İtalya, Küba, Meksika, Peru, Kosta Rika ve Ekvador'un güneşli destinasyonlarında benzersiz 'dil ve yeni bir beceri' kursları sunuyoruz. Bu kurslar sırasında, kültürel eğitiminizi gerçekten geliştirmek ve size dil pratiği yapmak için daha fazla fırsat vermek için ekstra dans, davul çalma ve yemek pişirme dersleri ekleme seçeneğine sahipsiniz. 2006'dan bu yana, ürün yelpazemizin artık popüler programlar olan "Seyahat ve Çalışma" ile "Avrupa'da İşler"i içerdiğini söylemekten gurur duyuyoruz.

Aşağıdaki sayfaları keşfedin ve tüm hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha ayrıntılı olarak tanıyın. Sık sorulan tüm soruları yanıtlamayı ve Sprachcaffe'yi diğer dil organizasyonlarına kıyasla özel yapan şeyin ne olduğunu netleştirmeyi amaçlıyoruz. Burada cevabını bulamadığınız herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


Tüm en önemli bilgiler parmaklarınızın ucunda!

Dil kurslarımız, sunduğumuz destinasyonlar, konaklama türleri ve daha fazlası hakkında bilgi almak için ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin veya göz atın!

Ücretsiz Kataloğumuzu İnceleyin