İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Sprachcaffe ile İngilizce Dil Eğitimi Sertifikaları

Sizi İngilizce sertifika sınavına hazırlamak için çeşitli İngilizce sınavlarının gereksinimlerine ve kişisel dil seviyenize göre uyarlanmış özel İngilizce kursları sunuyoruz. Dil kurslarının yapısı standart veya yoğun dil kurslarımızın kapsamına karşılık gelir.

Sprachcaffe'de bir hazırlık kursuna katılmak ve tamamlamak, dil sertifikasının alınması için gerekli olan profesyonel bir dil seviyesine ulaşılmasını sağlar.

Dil kursları hem dil seviyelerinin resmi olarak değerlendirilmesini ve sertifikalandırılmasını isteyenler hem de bir üniversiteye başvurmak isteyen veya İngilizce konuşulan bir ülkede çalışmak isteyen kişilere yöneliktir.

TOEFL Sertifikasını tamamen ONLINE olarak satın alın!

TOEFL sertifikasını çevrimiçi alın ve işiniz ve çalışmalarınız için bir referans alın.

Çevrimiçi hazırlık kursuna ve çevrimiçi sınava girin.

En önemli İngilizce Dil Eğitimi Sertifikaları nelerdir?

İngilizce, dünya çapında birçok kişi tarafından ilk yabancı dil olarak konuşulan bir dünya dilidir, bu nedenle bireyin bilgi düzeyi buna göre değişir. Konuşmacıların seviyesini standart bir şekilde kaydedebilmek ve onaylayabilmek için İngilizce dil sertifikaları gereklidir. Sprachcaffe'de İngilizce dili için en önemli sertifikalara hazırlanabilirsiniz:
 • Cambridge Sertifikası
 • TOEFL Sınavı (Yabancı Dil Olarak İngilizce Sınavı)
 • IELTS Sınavı (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi)

Temel farklar nelerdir?

Geçerlilik: TOEFL ve IELTS sertifikaları sadece iki yıl geçerlidir, Cambridge sertifikası ise ömür boyu geçerliliğini korur. Sonuç: TOEFL ve IELTS sertifikaları geçerli dil seviyenizi belirler. Her zaman elde ettiğiniz puanları onaylayan bir sertifika alırsınız ve buna göre başarısız olamazsınız. Cambridge English sınavında geçmek için belli sayıda puan ve dolayısıyla belirli bir dil seviyesine ulaşmanız gerekir. Daha sonra bir sertifika alacaksınız. Sınav A, B veya C notlarıyla geçer.

Hangi Dil Eğitimi Sertifikası benim için uygundur?

TOEFL ve IELTS sertifikalarının genellikle bir üniversiteye, koleje veya İngilizce konuşulan bir ülkedeki bir işe başvurmaları gerekir. TOEFL sınavı bir Amerikan kuruluşu tarafından yapılır, bu nedenle Amerikan organizasyonlarıyla çalışmak için daha uygundur. IELTS testi "Cambridge English" tarafından yayınlanmıştır ve bu nedenle Commonwealth'teki konaklamalar için daha uygundur. Ancak, birçok şirket ve üniversite İngilizce sertifika kabul etmektedir. Cambridge Sertifikası, sınavı geçmek için göstermeniz gereken bir hedef seviye belirler. ESOL (Başka Dilleri Konuşanlar için İngilizce) Cambridge Üniversitesi'nin bir bölümüdür; aşağıdaki sertifikaları sunarlar:
 • İleri İngilizce Sertifikası (CAE)
 • Cambridge First İngilizce Sertifikası (FCE)
 • İngilizce Yeterlilik Sertifikası (CPE)
 • Cambridge İngilizce Ön Hazırlığı (PET)
 • Anahtar İngilizce Testi (KET)
Yüksek seviyede İngilizce elde ettiğinizi kanıtlayabileceğiniz bir yaşam sertifikasıdır. Özgeçmişinizi kuvvetli hale getirerek, çalışma hayatınınızdaki değerinizi artırır.

İngilizce sertifikalara nasıl hazırlanabilirim?

Sprachcaffe, 35 yılı aşkın süredir dil sertifikalarına hazırlık için İngilizce dil kursları sunmaktadır. Seviyenize göre bir öğrenme grubuna ayrılacak ve bireysel olarak eğitim alacaksınız. Küçük öğrenme gruplarında öğrenme ilerlemenizi hızlı bir şekilde görebilirsiniz. İngilizce sertifikası için dil kursuna katılmak için asgari yaş 16'dır. Dil kurslarımız ayrıca eğitim izni olarak kabul edilmektedir.
İngilizce Sertifikalı Dil Kursları

Rahat bir atmosferde ingilizce dil eğitimine katılın. Sizinle birlikte ingilizce öğrenmek için gelen öğrenciler ve öğretmenlerinizle pratik yaparak kendinizi ve dilinizi geliştirin.

İngilizce Dil Kurslarımız

 

İngilizce Sertifikalı Online Dil Kursları

Kendi evinizin rahatlığında, İngilizce sertifikanız için online hazırlanın. Diğer online öğrencilerimiz ve öğretmeninizle birlikte küçük online gruplarda dil seviyenizi geliştirirsiniz ve İngilizce sınavınız için hazırlanmış olursunuz.

Online İngilizce Kurslarımız

 

TOEFL ve IELTS

Tanınan TOEFL veya IELTS kurslarıyla, İngilizce becerilerinizi sistematik olarak geliştirme ve kendinizi sınavlara özel olarak hazırlama olanağına sahipsiniz. Dinleme ve okuduğunu anlama ve konuşma pratiğine ek olarak, hazırlık kursları öncelikle İngilizce dilbilgisine odaklanmaktadır. Sizi özel olarak sınava hazırlamak için öğretmenlerimiz, örnekler ve alıştırmalar kullanarak sınavların prosedürü ve yapısına aşina olacaklardır. Hazırlık kursunu tamamladıktan sonra, TOEFL veya IELTS kursuna katılımı onaylayan ve İngilizce becerilerinizi objektif bir şekilde belgeleyen bir dil sertifikası verilecektir. Bu tür bir kanıt, bir çalışma yeri veya iş başvurusunda bulunmanıza yardımcı olabilir.

Cambridge Sertifikası

Sprachcaffe, en önemli iki Cambridge English sertifikası için hazırlık kursları sunmaktadır. İngilizce becerilerinizi dünya çapında binlerce işverene, üniversiteye ve devlet dairesine gösterebileceksiniz.

FCE (İngilizce İlk Sertifika)

Dil öğrenenler metin ve konuşma kaydetme yeteneğine sahiptir. İyi bir kelime dağarcığı vardır ve yapıcı eleştiri, argüman ve açıklama formüle edebilirler. Güncel konularda akıcı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

CAE (İleri İngilizce Sertifikası)

Bu sertifika, öğrenciye İngilizce becerilerinin ileri düzeyde olduğunu onaylar. Çok çeşitli zorlu metinleri ve konuşmaları anlayabilir ve kavrayabilir. İngilizcenin kullanımı etkili ve akıcıdır.

Testler nasıl çalışır?

TOEFL sınavı çevrimiçi olarak kolayca tamamlanabilir, ancak çoğu katılımcı TOEFL iBT® sınavını seçer. Okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerini test eden 4:30 saatlik çevrimiçi İngilizce testidir. Bu sınavın oryantasyonu akademik ortamda İngilizce için açıktır. TOEFL iBT®, 0 ila 120 puan arasında bir skalada derecelendirilmiştir, test edilen dört becerinin tümü eşit olarak ağırlıklandırılmıştır. IELTS testi aynı dört modülden oluşur (yazma, okuma, dinleme ve konuşma). İlk üç modül (yazma, okuma ve dinleme) 160 dakika süren yazılı bir testte test edilir. Sınavın sözlü kısmı yaklaşık 15 dakika sürer. Cambridge sertifikası testi seçilen sınava bağlıdır. Test genellikle iki gün sürer. İlk gün, dil seviyenize bağlı olarak, okuma, yazma ve dinleme her biri 1-2 saat boyunca test edilir. Sınav bir bilgisayarda veya el ile yapılabilir. Cambridge sınavının sözlü kısmı ikinci gün yapılır. Bu genellikle bir öğrenci ile birlikte yapılır ve yaklaşık 15 dakika sürer.

İngilizce sertifikaların maliyeti nedir?

İngilizce sertifikaların maliyeti genellikle iki bölümden oluşur. İlk olarak, hazırlık kursunun maliyeti, süresine ve yoğunluğuna ve sınava girme maliyetine bağlı olarak değişebilir. Fiyatlar ilgili kuruluşlar tarafından belirlenir. TOEFL: TOEFL sınavının maliyeti 245 ABD dolarıdır. IELTS: IELTS sınavının maliyeti 226 EURO Cambridge Sertifikası: Fiyatlar İngilizce sınav ve sınav merkezine göre değişir: Örneğin;
 • İleri İngilizce (CAE) Cambridge Sertifikası'nın maliyeti şu anda yaklaşık 180 Euro'dur.
 • Cambridge Yeterlilik Sertifikası (CPE) için yaklaşık 185 Euro.
 • Cambridge İş İngilizcesi Sertifikası (BEC) 130 ile 190 Euro  arasındadır.

Sorularınız mı var veya bireysel tavsiye mi istiyorsunuz?

Pazartesiden cumaya 09:00-18:00 saatleri arasında açık, her zaman güler yüzlü ekibimiz ile, Dil Eğitimi ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

BİZE ULAŞIN!