İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Sprachcaffe Daireleri

Dairelerimizin Avantajları
  • Hemen hemen her destinasyonda Sprachcaffe Dairelerini bulabilirsiniz.
  • Diğer kurs arkadaşlarınızla beraber kalma imkanı
  • Tam donanımlı mutfak ve banyo
  • Tek ya da çift kişilik odalar
  • Standart ve Konfor daireler
En çok tercih edilen konaklamalarımızdan Sprachcaffe Dairelerini hemen hemen her destinasyonumuzda sunmaktayız. Sprachcaffe Dairelerinde kurs arkadaşlarınız veya sizin gibi dil gezisine gelmiş olan pek çok farklı kişi ile aynı ortamı paylaşırsınız. Bu durum öğrendiklerinizi hemen uygulama, daha kolay ve farkına varmadan öğrenme, günlük hayatta öğrendiğiniz dili durmaksızın kullanma imkanı sağlamaktadır. Böylece öğrenme süreciniz sadece derslerden oluşmamakta, aynı zamanda arkadaşlarınız ile geçirdiğiniz boş vakitler de değerlenmiş olmaktadır.  Sprachcaffe Dairelerinde kalırken oda arkadaşlarınızla birlikte yerel tarzda döşenmiş tam donanımlı mutfak ve banyoyu paylaşacaksınız. Kurs süreniz boyunca dairelerimizde yemek verilmemektedir, ancak civarda farklı öğünlere uygun pek çok küçük restoran ve kafe bulunmaktadır. Dairelerimizde Tek veya Çift kişilik odalar sunmaktayız. Bu oda türlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Eğer tek kişi iseniz ve çift kişilik oda talep ederseniz, ekibimiz size uygun bir oda arkadaşı ayarlamaya çalışacaktır. Dairelerimizde nevresimler temin edilmekle birlikte havlular edilmemektedir. Bazı kurs destinasyonlarımızda temizlik gibi ek hizmetlerin verilmesine konum ve imkanlara bağlı olarak standart ve konfor apartmanlarda değişiklik göstermek üzere tarafımızca karar verilmektedir.

Standart Daireler

Standart Dairelerimiz temiz ve düzenli yapısı ile yıllardır öğrencilerimizi memnun bırakmaktadır. Bu daireler bağımsız gezginler ve bütçesine dikkat edenler için ideal bir seçenektir. Standart Dairelerimiz mobilyalıdır, mutfak ve banyoları tam donanımlıdır. Dairelerimizin çoğu kurs çevresinde hatta bazen aynı kampüste bulunmaktadır. Bazı kurs destinasyonlarında ek olarak kahvaltı, yarım veya tam pansiyon alabilirsiniz.

Konfor Daireler

Dersleriniz süresince daha rahat ve geniş bir ortamda kalmak mı istiyorsunuz? Konfor Daireler konumları, büyüklükleri, donanım ve ekipmanları ile yüksek standartlar sunmaktadırlar. Daireler full mobilyalı, mutfak ve banyoları tam donanımlıdır. Haftada iki kez temizlik hizmeti fiyatlara dahildir. Bazı kurs destinasyonlarımızda ek olarak kahvaltı, yarım veya tam pansiyon alabilirsiniz.
Diğer konaklama seçeneklerimiz:
  • Pansiyon
  • Aile Yanı Konaklama
  • Stüdyo
  • Otel
  • Sprachcaffe Yurtları

Sorularınız mı var veya bireysel tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Her zaman güler yüzlü ve yetkin ekibimizle hizmetinizdeyiz!

Bize Ulaşın