İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Sprachcaffe’ye Genel Bakış

Sprachcaffe Genel Bilgiler
  • Dil Okullarımız
  • Profesyonel Eğitmen Kadromuz
  • Eğitim Metodlarımız

Sprachcaffe Languages PLUS’ın dünya çapında bölgesel ofisleri ve 30'un üzerinde dil okulu bulunmaktadır. Sprachcaffe keyifli öğrenme ortamlarında, kaliteli eğitim kadrosuyla “konuşma ilkesi” çerçevesinde eğitim vermektedir.

Sprachcaffe Dünyasına Hoşgeldiniz!

Canlı, heyecan verici ve rengarenk desitnasyonlarımızda, "her yaştan gençler için" dil eğitimi sağlama konusunda 40 yıllık deneyimimizle lider konumdayız. Bizimle öğrenmeyi seçen binlerce öğrenci, yüksek standartlı bir dil kursunda alacağından daha fazla keyif aldı!

Sprachcaffe / Languages PLUS olarak dil tatillerinin sadece öğretim sunmasının değil aynı zamanda ev sahibi ülkenin ritim ve yaşam tarzını da yansıtmanın önemli olduğuna inanıyoruz. Bu şekilde dili öğrenmenin ve aynı zamanda ev sahibi ülkenin yaşam tarzını ve geleneklerini keşfetmenin mümkün olduğunu biliyoruz.

Şüphesiz Sprachcaffe / Languages PLUS'ı tercih ederek, turizm endüstrisinin sunabileceği en iyi yurtdışı eğitim programını seçmiş olursunuz.

Sprachcaffe Okulları

Çoğu Sprachcaffe Language Plus dil okulunda ev sahibi ülkenin resmi dili öğretilmektedir. Bu ülkeyi, şehri ve halkı öğrenim sürecininönemli bir parçası haline getirir. Aslında bir "caffé linguístico" da tartışma ortamında gibi, hata yapma korkusu olmaksızın ve rahat bir ortamda eğitim alırsınız. Bu nedenle, okulumuzun adı dil ve konuşma anlamına gelen “sprach” ile dünya genelindeki bütün okullarımızda yaratmaya çalıştığımız “Caffe” atmosferinden gelmektedir.

Kurslarımız dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle tanışmanızı sağlayarak ufkunuzu genişletir. Okul destinasyonlarımız sadece eğitim amaçlı değil aynı zamanda eğlence ve kültürel aktiviteler için de ideal bölgelerden seçilmiştir. Sonuç olarak, dil öğrenmek için modern ve heyecan verici bir atmosfere sahip büyük bir şehirin yanı sıra, barış dolu ve çekici küçük bir şehir veya kasaba arasında seçim yapabilirsiniz.

Kaliteli ve Profesyonel Sprachcaffe Eğitmen Kadrosu

Sprachcaffe / Languages PLUS’ın dünya genelinde, kaliteli, anadillerinde eğitim veren ve deneyimli bir eğitim kadrosuna sahiptir. Öğretmenlerimiz mükemmel etkili ve coşkulu bir eğitim sağlamakla yetkilidirler ve kişilikleri kursun başarısı açısından da önem arz eder ve enerji doludur.

Öğretmenlerimiz yaptıkları işi sadece bir iş olarak görmezler aynı zamanda kişisel gelişimleri için de önem teşkil eder. Ders bitimlerinde öğretmenlerimiz, dilin zorlukları açısından destek vermek ve öğrencilerden gelecek yerel kültür ve aktivitelerle ilgili olası soruları cevaplamak için sıklıkla müsait olurlar.

Hatta çoğu boş zamanlarını öğrencilerle birlikte geçirerek, onları güncel aktivitelerden haberdar ederler. Yerel gazetelerden yararlanarak öğrencilerle yerel etkinliklerin bilgisini paylaşırlar.

Öğretmenlerimizin kullandığı ders materyalleri, bütün öğrenciler için ilgi çekici ve sınıf açısından da motive edicidir. Öğretmenlerimiz iletişimsel yaklaşımları ve ders içeriğinde gerçekçi dialog kullanımlarıyla, öğrencilerin dili kullanma, gramer ve kelime bilgilerini arttırmayı hedeflerler. Sprachcaffe öğretmenleri sınıfta pozitif ve yaratıcı bir atmosfer yaratırlar, öğrenciler bazen farkında olmadan ama genellikle çabucak dil bilgilerini geliştirirler.

Sprachcaffe Eğitim Metodu

Yıllar içinde Sprachcaffe kullanışlı ve etkili olduğu kanıtlanmış eğitim metodunu geliştirdi. Stresli bir eğitim sürecinin yerini kendiliğinden yaratıcı bir eğitim sistemi aldı. Bu ortam öğrencilere yeni öğrenilen bilgileri pratik durumlara hızlı bir şekilde uygulama olanağı sağlar.

Başlangıçtan itibaren yabancı dil kullanımında iletişim yeteneğinizi geliştirmek için, konuşma temelli bir eğitim metoduna ihtiyacınız vardır. Konuşmalar öğrencilerin kendi kendilerini ifade etmek istedikleri yönde sürdürülürler. Yarattığımız atmosfer öğrencileri motive eder ve bu etkili öğrenmenin en önemli yoludur. Biz en önemli noktanın dile tamamen adapte olma olduğuna inanıyoruz. “Konuşma ilkesi”ne uyarak hızlı bir şekilde öğretmeyi ve bilginin uzun süre akılda kalmasını sağlamayı amaçlıyoruz. Öğretmenlerimiz, en başından beri canlı bir bilgi alışverişiyle, öğrencilerin günlük hayatlarında kullanabilecekleri kelimeleri pratik bir şekilde öğretmeyi amaçlarlar.

Hildesheim Üniversitesi (Almanya)’nden Professor Dr. Jürgen Beneke, Sprachcaffe eğitim metodunu şu şekilde tanımlamıştır: “Bütün duyularınızla öğrenin”