İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Sprachcaffe'den Online Dil Eğitimi SSS

Online olarak dil öğrenmek ister misiniz? Burada online dil kursları hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını bulacaksınız.

Deneyimli eğitimciler ve test edilmiş bir konsept ile size gerçek bir akademik kurum kalitesini sunuyoruz.

Prensip olarak, çevrimiçi derslerimiz yerleşik dil okullarımızdaki normal dersler gibi çalışır. Çevrimiçi olarak sınıfımıza giriş yaparsınız. Deneyimli öğretmenlerimizden biriyle canlı görüntülü sohbet edebilirsiniz. Öğretmenlerimiz size "gerçek" dersler verir ve tüm sorularınıza ve öğrenme ihtiyaçlarınıza doğrudan cevap verir. Zayıf ve güçlü yanlarınızı tanır ve motive eder. Gerçek bir öğretmenle öğrenmek sadece eğlenceli olmakla kalmaz, aynı zamanda size yüksek motivasyon ve günlük konuşmalar için iyi bir hazırlık fırsatı sunar. Online Dil Eğitimi, erişebileceğiniz en hızlı ve en sürdürülebilir öğrenme sürecini sağlar.

Ayrıca ne zaman ve ne sıklıkta öğrenmek istediğinizi de belirlersiniz. Kendi evinizin rahatlığında dil eğitimine başlayın.

Öğrenci veya yetişkin olmanıza bakılmaksızın, tek başına veya diğer katılımcılarla birlikte online bir kurs alabilirsiniz. Her iki kurs türü de size farklı avantajlar sunabilir.

Bire bir eğitim: Tek başına ya da sizinle aynı düzeyde öğrenim gören başka biriyle (örneğin, bir arkadaş, kardeş, eş gibi) bire bir eğitim alabilirsiniz. Kursun öğrenme içeriği ve zaman çizelgesi size / her ikinize göre ayrı ayrı tasarlanmıştır. Derslerin gün ve saatlerini, kaç derse ihtiyacınız olduğunu ve tam olarak nerede öğrenmeniz gerektiğini siz belirlersiniz. Öğretmen tüm sorulara hemen cevap verebilir ve dersleri tekrar tekrar ihtiyaçlara uyarlayabilir.

Grup dersleri: Grup derslerinde, sizinle aynı dil seviyesine sahip 4-12 uluslararası katılımcı ile birlikte öğrenirsiniz. Bu şekilde dünyanın her yerinden diğer dil öğrencileriyle temasa geçiyorsunuz ve sürekli bir diyalog var. Gruplar küçük tutulur, böylece herkes hala söz sahibi olabilir. Sabit bir grup ile öğrenme, tutarlı bir şekilde etkili bir öğrenme süreci sağlar.

Bir gruptaki veya ayrı ayrı online bir kursta mevcut olup olmadığına bağlı olarak web sitemizde bulduğunuz tüm dilleri öğrenebilirsiniz. En popüler diller ör. İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Yabancı dil olarak Almanca, Çince veya Arapça. Ayrıca istek üzerine Portekizce, Latince, Türkçe veya Yunanca gibi birçok dil daha sunuyoruz. Farklı diller için yeni online grup kursları sürekli olarak oluşturulmaktadır. İstediğiniz yabancı dili bize söyleyin, size özel bir teklif sunalım.

Kurs hangi dil seviyesinde gerçekleşiyor? Önceden bilgim olmalı mı?
Daha önceki bir deneyime gerek yoktur! Tüm diller için farklı seviyelerde çevrimiçi kurslar sunuyoruz; önceden bilgisi olan ve olmayan yeni başlayanlar için (A1-A2), ara (B1-B2) ve ileri (C1-C2). Burada online dil kurslarımızın farklı seviyelerine genel bir bakış bulacaksınız. Dil seviyenizi belirlemek için bir dil sınavına gireceksiniz.

Online dil kursunuzun bir sonraki dil seviyesine ulaşması ne kadar zaman alacağınız bilgi seviyenize, hedeflerinize ve rezerve edilen dil kursunun yoğunluğuna bağlıdır.

Ayrıca, online grup katılımcılarını kesinlikle sınırlıyoruz, böylece her katılımcının derslerde katılma fırsatı oluyor. Online grup dil ​​kursları 12 uluslararası katılımcıya indirgenmiştir ve özel ders 1 kişi veya 2 kişi için olabilir.

Hayır, istediğiniz zaman kaydolabilirsiniz. İlk ders genellikle öğrenme gruplarını olabildiğince sabit tutmak için her Pazartesi başlar. Mutlak yeni başlayanların her zaman ayın başında başlamasını öneririz. Bu şekilde bir kursta diğer yeni başlayanlarla bir araya gelirsiniz ve baştan başlayabilirsiniz.

Dersler, öğrenilen yabancı dilde verilmektedir. Dili sürekli kullanarak hızlı bir şekilde büyük ilerlemeler sağlanabilir. Bu yeni başlayanlar için biraz zor gibi görünebilir, ancak kimsenin dersleri takip edememesi konusunda endişelenmesine gerek yoktur. Deneyimli öğretmenlerimiz her bir öğrenciye bireysel olarak uyum sağlar ve her şeyin anlaşılmasını sağlamak için çeşitli öğretim yöntemlerini kullanır. Elbette gerekirse Almanca veya İngilizce dillerinde de yardımcı olabilirsiniz. Ama hiçbir zaman otomatik olarak yabancı dilde olursunuz ve ana dilinizdeki açıklamalar gereksizdir.

Öğretmenlerimizin hepsi anadil seviyesinde ders veriyor ve okullarımızda kendi dillerini öğretme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip.

Yerleştirme testi var mı?
Kaydolduktan sonra, Sprachcaffe giriş yaptıktan sonra bir yerleştirme testi için istenecektir. Ders gruplarını olabildiğince homojen hale getirmek için tam dil seviyenizi bilmemiz gerekir. Her zaman benzer olduğunu gösteren katılımcıların bir grupta olduğunu görürüz. Elbette bizim için çok kolay veya çok zorlamalısa, bizimle konuşun ve bir araya getiririz. Mevcut dil seviyenizi şimdi test etmek istiyorum, online ücretsiz yerleştirme testine girebilirsiniz.

Deneyimli akademik liderler, yerleştirme testinin değerlendirilmesi, yaş gibi demografik bilgiler (örneğin öğrencilerle birlikte öğrenciler) ve katılımcıların istedikleri tarihlere göre grupları öğretmenlerle yakın işbirliği içinde bir araya getirir.

İdeal olarak, mikrofonlu güncel bir web kameranız veya "selfie kamerası" olan bir akıllı telefonunuz varsa katılım sağlanabilir. Web kamerası olmadan çevrimiçi dil kursuna da katı halde. O zaman diğer katılımcılar sizi göremez, ancak yine de siz onları görebileceksiniz.Farklı bir yukarı akış hızına sahiptir. İnternet WiFi ile bağlı, sabit bir sinyale sahip olduğunuzdan emin olun. Bunu yapmanın en iyi yolu erişim noktanızdan / yönlendiricinizi çok uzak olmamaktır.

Derslerin % 80'ine devam eden tüm öğrenciler başarılı katılım sertifikalarını alırlar. Sınıfa katılamıyorsanız, öğretmeninize haber vermeniz ve nasıl devam edeceğinizi konuşmanız önerilir.

Dijital ders kitabına ek olarak, öğretmen dersten önce, ders sırasında ve sonrasında iş materyalleri sağlayacaktır. Hangi çalışma materyallerinin veya kitapların kullanıldığı çalışma grubunun düzeyine ve odağına bağlıdır.

Belirli bir çalışma kitabı kullanılırsa, kağıt formunu tercih ederseniz önceden alabilmeniz için kursun başında size bildirilir.

Elbette, online kurslar daha fazla esnekliğe sahiptir ve ayrıca grup dersleri için haftada birkaç saat ve birkaç saat içeren farklı zaman modelleri sunuyoruz.

Kendi zamanınızı seçmek için özel derslere (özel derslere) kaydolmanızı öneririz. Daha sonra hangi günlerde ve hangi saatlerde derslerin yapılacağına esnek bir şekilde karar verebilirsiniz.

Rezervasyon ve ödeme ile ilgili sorular

İstediğiniz Online dil kursu hakkında bizimle iletişime geçin. Formu doldurun ve bize isteklerinizi söyleyin. Herhangi bir sorunuz varsa veya kişisel danışmanlık istiyorsanız, lütfen bizi arayın.

Kullanılabilirliği kontrol eder ve sizin için en uygun online kursu buluruz. Daha sonra, ihtiyaçlarınız konusunda uzmanlaşmış e-posta yoluyla bir teklif alacaksınız. Eğer böyle isterseniz, sizin için rezervasyon yapacağız. Tek yapmanız gereken, kursunuzun başlamasını beklemek.

Teklif size uygun değilse, elbette değişiklik taleplerinizi yapmaktan memnuniyet duyarız.

Birden fazla katılımcıyı nasıl kaydedebilirim? (örneğin çocuklarım veya çalışanlarım)
Aynı anda birden fazla katılımcı kaydetmek istiyorsanız, bir kurs istediğinizde bunu not olarak belirtmeniz yeterlidir. Orada bize kişisel bir mesaj için yer bulacaksınız. Katılımcıların hangi dilde olduğunu bize bildirmek en iyisidir. Bilgilerinize dayanarak, birkaç katılımcı için özel bir teklif hazırlayacağız. Katılımcıların hepsi aynı dil seviyesine sahipse, kapalı bir özel kurs seçeneği vardır. Farklı dil becerilerine sahiplerse, herkes için doğru kursu bulacağız. Bunun için ilgili katılımcıların ihtiyaçları ve hedefleri hakkında kesin bilgiye ihtiyacımız var.

1. Kişisel Sprachcaffe giriş bilgilerinize erişebilirsiniz. Burada dil seviyenizi belirleyebilmemiz için online bir dil sınavına gireceksiniz.

2. Belirlenen dil seviyesine ve özel ihtiyaçlarınıza göre, sizin için doğru dil kursunu bulacağız.

3. Ardından, online sınıfa erişmek için kullanabileceğiniz bir e-posta yoluyla bir bağlantı alırsınız. Sınıf öğretmeniniz hazır olur olmaz aktif olur.

Çevrimiçi eğitim izni hakkında sorular

Eğitim izni, mesleki veya sosyo-politik ileri eğitiminize hizmet eden yıllık ek izin ödenir. Çoğu federal eyalette, özel bir devlet yasası (sürekli eğitim yasası olarak adlandırılır), çalışanın eğitim izni hakkını düzenler, yani. işveren bunu belirli koşullar altında vermek zorundadır. Yasal olarak eğitim iznine sahip değilseniz, elbette işvereninize olasılık hakkında soru sorabilirsiniz.

Eğitim izni online olarak uzaktan eğitim kursu olarak da alınabilir ve genellikle 1-2 hafta sürer. Bu süre zarfında online olarak evden öğreneceksiniz. Kursu daha uzun süre almak istiyorsanız, eğitim izninden sonra işvereninizden ücretsiz izin isteyebilirsiniz.

Online yoğun dil kurslarımız, ister grup halinde ister bireysel dersler olsun, resmi olarak eğitim izni olarak kabul edilir. Federal duruma bağlı olarak, haftada 30-40 saat online bir kurs almanız gerekir. Haftada 30-40 ders ile bir grup veya bireysel yoğun kursa kaydolun.

Gerçek öğretmenlerin bulunduğu dijital sınıfta dil becerilerinizi geliştirebilir veya uluslararası düzeyde tanınan dil sertifikalarına hazırlanabilirsiniz. Siz ve işvereniniz bundan eşit olarak yararlanırsınız. İş İngilizcesi, İspanyolca, İtalyanca veya Fransızca gibi popüler yabancı dillerin yanı sıra, Arapça, Çince, Latince ve profesyonel dünya için önemli olan diğer birçok dilde kurslar da sunuyoruz.

Online dil kursu için işvereninizden (1-2 hafta) ek izin almalısınız. Bu süre boyunca normal maaşınızı normal şekilde almaya devam edeceksiniz.

Genellikle online kursun masraflarını kendiniz karşılamanız gerekir. Bununla birlikte, işveren bu eğitiminizden de yararlandığından kurs maliyetini paylaşma fikrini sunabilirsiniz.

İpucu: Bir dil kursunun maliyeti genellikle vergiden düşülebilir. Vergi dairenize online eğitim iznini alıp alamayacağınızı sorun. Elbette kanıt olarak bizden katılım sertifikası alacaksınız.

1. İlk önce eyaletinizde eğitim izninin olup olmadığını ve gereklilikleri karşılayıp karşılamadığınızı kontrol edin.

2. Eğitim izniniz için işvereninizle konuşun ve ileri eğitiminiz için hangi dili online öğrenmek istediğinizi düşünün. Çoğu durumda, eğitim izni verilmelidir.

3. Yoğunlaştırılmış online bir kurs seçin: öürenmek istediğiniz yabancı dili, kurs türünü ve ne zaman başlamak istediğinizi belirleyin. Eğitim izni alanilmek için haftada en az 30-40 ders alınmalıdır. Burada herhangi bir yükümlülük altına girmeden kurs talep edebilirsiniz.

4. Size ihtiyaçlarınıza uygun bir kurs teklifi gönderdikten sonra onayınız dahilinde rezervasyonunuzu yapacağız.

5. Size işvereniniz vermeniz için tanınmış bir eğitim kursuna kaydolduğunuzu dair belgeleri ileteceğiz.

6. Online eğitim kursunuzu tamamladıktan sonra bizden işvereninize gönderebileceğiniz bir katılım sertifikası alacaksınız.