İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Language Coop Programı

Neden LCP?
  • Kariyerinizde hızlı ilerleme
  • Amaçlarınıza uygun size özel programlar
  • Deneyim ve referans birikimine sahip olun
  • İngilizce veya Fransızcanızı akıcı hale getirin
  • Sektöründe yeni ilişkiler kazanın
İşverenler Kuzey Amerika iş kültürünü tanıyan ve Kuzey Amerika'da iş deneyimi olan profesyoneller arıyor... Kanada'daki Sprachcaffe Languages Plus okullarımız uluslararası öğrencilere ve profesyonellere Kuzey Amerika iş ortamında eğitim ve iş deneyimi edinmelerinde yardımcı olmaktadır. Study-Work programı olarak da bilinen Language Coop Programı (LCP) belirli bir süre devam eden İngilizce veya Fransızca eğitimini takip eden profesyonel çalışma sürecinden oluşmaktadır. Kanada'daki Sprachcaffe dil okullarımız, sayısız ücretli veya ücretsiz özel dil dil stajlarını; hizmet, turizm, pazarlama, ticaret, işletme, disayn ve BT alanlarında genel dil stajlarını garantileyen pek çok ortak firma ile çalışmaktadır. Bu sayede öğrencilerimiz kendilerine uygun çok sayıda imkana sahip olmaktadırlar. Gezinizin öncesinde alacağınız danışmanlık hizmetlerimizden yararlanın; destinasyon ve dil kursu tercihiniz, konaklamanız veya idari alanlarda bilgi alın, seçtiğiniz ülkede ikamet ve çalışma ile ilgili detayları öğrenin! Sprachcaffe yurtdışında geçireceğiniz süre için mükemmel kombinasyonu sizin için hazırlamaktadır. Daha detaylı bilgiler için aşağıdaki tabelayı inceleyebilir, anlaşmalı olduğumuz yurtdışı danışmanlık kurumları veya Sprachcaffe yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz!

LCP Detaylı Bilgiler:

Detaylar Uzman Dil Stajı Genel Dil Stajı
Avantajlar Kariyerinizi ilerletecek profesyonel deneyim Maaşlı/maaşsız çalışma ortamında İngilizce/Fransızca dil ve iş deneyimi
Vize Türü Eğitim ve Çalışma İzni Eğitim ve Çalışma İzni
İş Türü Profesyonel Çoğunlukla Hizmet Sektörü
Maaş - Min. 7,50 CAD/saat (bölgeye göre değişmektedir)
Minimum Kurs Süresi 12 hafta 12 hafta
Maksimum Kurs Süresi 48 hafta 48 hafta
Minimum Çalışma Süresi 12 hafta 12 hafta
Maksimum Çalışma Süresi Toplam program süresinin maksimum %50'si Toplam program süresinin maksimum %50'si
Minimum Dil Seviyesi Intermediate Intermediate
Kurs Türü Yoğun veya Süper yoğun Yoğun veya Süper yoğun

Kanada LCP Fiyatları:

Haftalık Yoğun Kurs 300 CAD
+Kayıt Bedeli 150 CAD
Aile Yanı Tek Kişilik Oda/haftalık 220 CAD
+Konaklama Yerleştirme Bedeli 200 CAD
Staj Yerleştirme (Full Placement) 800 CAD
Staj Yerleştirme (Self Placement) 500 CAD

Language Coop Programı ile Kanada'da Dil Öğrenimi ve Çalışma Süreci

İşlem Süreci:
Anlaşmalı olduğumuz acenteler ve anlaşmalı ortaklarımız aracılığı ile okullarla bağlantıya geçilmektedir ve/veya öğrenci kendisi okullarla bire bir irtibatını sağlamaktadır. Uygunluk Tespiti:
Sprachcaffe Languages Plus program için gerekli ön koşulları belirlemektedir. Öğrencilerin minimum orta seviyede (intermediate/B2) İngilizce veya Fransızca bilgisine sahip olması gerekmektedir. Bu seviyede olmayan öğrenciler gerekli seviyeye ulaşıncaya kadar kurslarımıza katılabilirler. Öğrencilerin istedikleri iş imkanları doğrultusunda uygun tecrübe ve eğitime sahip olmaları gerekmektedir.  Seviye Kontrolü (talep edildiği durumlarda):
Okullarımız öğrencilerimizin İngilizce veya Fransızca yeterliliğini teyit etmek amacı ile yazılı değerlendirmeler verebilmekte, telefon mülakatları organize edebilmektedir. Bu servislerden ücret talep edilmemektedir. Okullara Başvurular:
Öğrenciler veya temsili acenteler istenilen okullara başvuruları temsil etmektedirler. Öğrenciler minimum 3 aylık yoğun veya süper yoğun İngilizce/Fransızca kursuna kayıt olmak zorundadırlar. Staj süresi dil kursunun süresine eşit veya daha kısa olabilir. Kanada Öğrenci Vizesi Başvurusu:
Öğrenciler Kanada Öğrenci Vizesi'ne (Canadian Study Permit) kendi ülkelerinden başvurmaktadırlar. Öğrencinin Kanada'da farklı bir vizeye sahip olması durumunda başvuru Amerika Birleşik Devletleri'ne gönderilmektedir. Öğrenim:
Öğrenciler dil kurslarını okullarımızda tamamlamaktadırlar. Öğrencilerimize derslerine ek olarak sunulan iş becerileri workshop faaliyetleri ile ilerideki iş başvurularına hazırlanmaları hedeflenmektedir. Yerleştirme:
Sprachcaffe Languages Plus öğrencilerimize tam yerleştirme hizmeti sunarak kendilerine en uygun çalışma imkanını bulmalarını sağlamaktadır. İletişim ve Takip:
Sprachcaffe Languages PLUS başarılı bir süreç geçirebilmek ve deneyimlerini ilerletebilmek için öğrenciler ve firmalar ile iletişimini korumaktadır.