Sprachcaffe Espresso İndirimi ile 400 €'ya kadar tasarruf edin!

Bir sonraki dil seyahatinizde büyük bir tasarruf sağlayın! İnanılmaz indirimlerimizden yararlanın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Beklemeyin; bugün tasarruf etmeye başlayın!

 

Şimdi tasarruf edin

Language Coop Programı

Neden LCP?
  • Kariyerinizde hızlı ilerleme
  • Amaçlarınıza uygun size özel programlar
  • Deneyim ve referans birikimine sahip olun
  • İngilizce veya Fransızcanızı akıcı hale getirin
  • Sektöründe yeni ilişkiler kazanın

İşverenler Kuzey Amerika iş kültürünü tanıyan ve Kuzey Amerika'da iş deneyimi olan profesyoneller arıyor...

Kanada'daki Sprachcaffe Languages Plus okullarımız uluslararası öğrencilere ve profesyonellere Kuzey Amerika iş ortamında eğitim ve iş deneyimi edinmelerinde yardımcı olmaktadır. Study-Work programı olarak da bilinen Language Coop Programı (LCP) belirli bir süre devam eden İngilizce veya Fransızca eğitimini takip eden profesyonel çalışma sürecinden oluşmaktadır.

Kanada'daki Sprachcaffe dil okullarımız, sayısız ücretli veya ücretsiz özel dil dil stajlarını; hizmet, turizm, pazarlama, ticaret, işletme, disayn ve BT alanlarında genel dil stajlarını garantileyen pek çok ortak firma ile çalışmaktadır. Bu sayede öğrencilerimiz kendilerine uygun çok sayıda imkana sahip olmaktadırlar.

Gezinizin öncesinde alacağınız danışmanlık hizmetlerimizden yararlanın; destinasyon ve dil kursu tercihiniz, konaklamanız veya idari alanlarda bilgi alın, seçtiğiniz ülkede ikamet ve çalışma ile ilgili detayları öğrenin! Sprachcaffe yurtdışında geçireceğiniz süre için mükemmel kombinasyonu sizin için hazırlamaktadır.

Daha detaylı bilgiler için aşağıdaki tabelayı inceleyebilir, anlaşmalı olduğumuz yurtdışı danışmanlık kurumları veya Sprachcaffe yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz!

LCP Detaylı Bilgiler:

Detaylar

Uzman Dil Stajı

Genel Dil Stajı

Avantajlar

Kariyerinizi ilerletecek profesyonel deneyim

Maaşlı/maaşsız çalışma ortamında İngilizce/Fransızca dil ve iş deneyimi

Vize Türü

Eğitim ve Çalışma İzni

Eğitim ve Çalışma İzni

İş Türü

Profesyonel

Çoğunlukla Hizmet Sektörü

Maaş

-

Min. 7,50 CAD/saat (bölgeye göre değişmektedir)

Minimum Kurs Süresi

12 hafta

12 hafta

Maksimum Kurs Süresi

48 hafta

48 hafta

Minimum Çalışma Süresi

12 hafta

12 hafta

Maksimum Çalışma Süresi

Toplam program süresinin maksimum %50'si

Toplam program süresinin maksimum %50'si

Minimum Dil Seviyesi

Intermediate

Intermediate

Kurs Türü

Yoğun veya Süper yoğun

Yoğun veya Süper yoğun

Kanada LCP Fiyatları:

Haftalık Yoğun Kurs

300 CAD

+Kayıt Bedeli

150 CAD

Aile Yanı Tek Kişilik Oda/haftalık

220 CAD

+Konaklama Yerleştirme Bedeli

200 CAD

Staj Yerleştirme (Full Placement)

800 CAD

Staj Yerleştirme (Self Placement)

500 CAD

Language Coop Programı ile Kanada'da Dil Öğrenimi ve Çalışma Süreci

İşlem Süreci:
Anlaşmalı olduğumuz acenteler ve anlaşmalı ortaklarımız aracılığı ile okullarla bağlantıya geçilmektedir ve/veya öğrenci kendisi okullarla bire bir irtibatını sağlamaktadır.

Uygunluk Tespiti:
Sprachcaffe Languages Plus program için gerekli ön koşulları belirlemektedir. Öğrencilerin minimum orta seviyede (intermediate/B2) İngilizce veya Fransızca bilgisine sahip olması gerekmektedir. Bu seviyede olmayan öğrenciler gerekli seviyeye ulaşıncaya kadar kurslarımıza katılabilirler. Öğrencilerin istedikleri iş imkanları doğrultusunda uygun tecrübe ve eğitime sahip olmaları gerekmektedir. 

Seviye Kontrolü (talep edildiği durumlarda):
Okullarımız öğrencilerimizin İngilizce veya Fransızca yeterliliğini teyit etmek amacı ile yazılı değerlendirmeler verebilmekte, telefon mülakatları organize edebilmektedir. Bu servislerden ücret talep edilmemektedir.

Okullara Başvurular:
Öğrenciler veya temsili acenteler istenilen okullara başvuruları temsil etmektedirler. Öğrenciler minimum 3 aylık yoğun veya süper yoğun İngilizce/Fransızca kursuna kayıt olmak zorundadırlar. Staj süresi dil kursunun süresine eşit veya daha kısa olabilir.

Kanada Öğrenci Vizesi Başvurusu:
Öğrenciler Kanada Öğrenci Vizesi'ne (Canadian Study Permit) kendi ülkelerinden başvurmaktadırlar. Öğrencinin Kanada'da farklı bir vizeye sahip olması durumunda başvuru Amerika Birleşik Devletleri'ne gönderilmektedir.

Öğrenim:
Öğrenciler dil kurslarını okullarımızda tamamlamaktadırlar. Öğrencilerimize derslerine ek olarak sunulan iş becerileri workshop faaliyetleri ile ilerideki iş başvurularına hazırlanmaları hedeflenmektedir.

Yerleştirme:
Sprachcaffe Languages Plus öğrencilerimize tam yerleştirme hizmeti sunarak kendilerine en uygun çalışma imkanını bulmalarını sağlamaktadır.

İletişim ve Takip:
Sprachcaffe Languages PLUS başarılı bir süreç geçirebilmek ve deneyimlerini ilerletebilmek için öğrenciler ve firmalar ile iletişimini korumaktadır.