İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

DELF sertifika hazırlık kursu

Fransızca sınav kursumuz, "Diplôme d'Etude de la Langue Française" (DELF) sınavına hazırlanmaya odaklanan standart bir kurstur.

Sprachcaffe Languages ​​​​PLUS'ta bir sınav kursunu tamamlamak, önemli nitelikler sağlar ve üniversiteye girişin zorlukları ve hedefleri ile yüzleşmek isteyenler için çok uygundur. Sprachcaffe sınav kursları, sizi resmi DELF sınavları da dahil olmak üzere, uluslararası alanda tanınan diğer sınavlara hazırlar.

DELF Fransızca sertifikası, Diplôme d'Etude de la Langue Française, Fransız Eğitim Bakanlığı tarafından verilen bir dil sertifikasıdır ve dünya çapında sayısız eğitim kurumu ve şirketi tarafından dil yeterliliğinin kanıtı olarak kabul edilmektedir. DELF sertifikası sınavları, sınav kursunda ayrıntılı olarak ele alınan şu ana alanlardan oluşur: okuduğunu anlama, yazılı anlatım, dinlediğini anlama, dilbilgisi ve kelime bilgisi ile sözlü anlatım.

Sınav ücreti ve öğretim materyallerinin maliyeti kurs fiyatına dahil değildir.

Sorularınız mı var veya bireysel tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Her zaman güler yüzlü ve yetkin ekibimizle hizmetinizdeyiz!

Bize Uaşın