İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Dil sertifikası sınavları

Dil sertifikası, dil diploması veya dil sınavı, standart bir dil sınavı aracılığıyla mevcut dil seviyenizi belgeleyen ve karşılaştırılabilir bir şekilde belgeleyen bir sınavı tamamlamaya yönelik bir sertifikadır. Geçerliliği sınırlı, yani yalnızca sınırlı bir süre için kullanılabilen dil sertifikaları ve süresiz geçerli sertifikalar vardır.

Neden bir dil sertifikasına ihtiyacım var?

Yurtdışında çalışmak veya okumak için dil sertifikaları gereklidir. Ancak, dil becerileriniz profesyonelce sertifikalandırılmışsa yerel işverenler de bundan hoşlanır.
Cambridge Sertifikası, IELTS, TOEFL, DELE, TestDAF ve TELC gibi dil sertifikalarının sınavları kolay değil, burada amaç ileri bir dil seviyesini kanıtlamak. Bu nedenle sizi belirli sertifikalara özel olarak hazırlayan kurslar vardır.

İngilizce sertifikaları

En önemli dil sertifikaları Cambridge sertifikaları (örneğin Cambridge Assessment English), TOEFL ve IELTS'dir.

İngilizce sertifikaları

İspanyolca sertifikaları

En önemli İspanyol sertifikası DELE'dir (Diplomas de Español como Lengua Extranjera).

İspanyol sertifikası

Fransızca sertifikası

En önemli Fransızca sınavı DELF sertifikasıdır (diplôme d'études en langue française).

Fransız sertifikası

İtalyanca sertifikası

En önemli İtalyanca sınavı, "Università per Stranieri di Siena"dan alınan CILS sertifikasıdır (Certificazione di Italiano come Lingua Straniera).

İtalyan sertifikası

Almanca sertifikaları

En önemli Almanca testleri TestDAF (Yabancı dil olarak Almancayı test et) veya TELC Almanca B1 sınavıdır.

Alman sertifikaları

Dil sertifikası için hazırlık

Sprachcaffe, tanınan dil sertifikalarına hazırlanmak için özel kurslar sunar. Sprachcaffe ile Cambridge Sertifikası (FCE, CAE), IELTS, TOEFL, DELE, TestDAF ve TELC'ye hazırlanabilirsiniz. Bu kursların ortalama süresi 12 haftadır. Bu kurslara katılabilmek için, ilgili dili önceden iyi derecede bilmeniz gerekir.

Haftada 20 derste sözlü ve yazılı iletişim biçimleri geliştireceksiniz. Odak noktası grameri anlamaktır. Özel hazırlık için öğretmenlerimiz, ilgili sınavın prosedürü ve yapısı hakkında sizi bilgilendirmek için örnekler ve alıştırmalar kullanacaktır. Dil sertifikaları için hazırlanan dil kursları genellikle eğitim izni olarak kabul edilir, bu nedenle iki haftaya kadar ek tatil güvence altına alabilir ve masrafları vergilerinizden düşebilirsiniz.

Resmi sertifika, sınav kurslarımızdan birine katıldığınızı teyit eder ve ilgili yabancı dil bilginizi objektif bir şekilde belgelemektedir. Bu nedenle, bir eğitim veya işe başvururken özgeçmişinizin bir parçası olarak belirleyici bir avantaj olabilir. Dil sertifikaları birçok yabancı üniversite ve işveren tarafından tanınmaktadır.

Hazırlık kurslarının içeriği

Pratik metinler kullanarak dinlediğinizi anlamanız gelişecektir. Eğitimcilerimiz bilgiyi özümsemek için teknikler aktarırlar. Bilgi paylaşımında daha fazla güvenlik ve güven kazanacaksınız. Dilbilgisi bağlamlarını anlamak da öğretmenlerimizin en modern materyalleri kullanarak yoğun bir şekilde teşvik ettiği odak noktalarından biridir.

Kurs süresi: yaklaşık 12 hafta
Dersler: Haftada 20 veya 30 ders özel sınav hazırlığı
Asgari yaş: 16 yaşında (ebeveyn izniyle 18 yaş altı)

Haftalık dil derslerinin bir kısmı, seçilen sınava hedeflenen hazırlık için kullanılır. Öğretmenlerimiz, ilgili sınavların prosedürü ve yapısı hakkında sizi bilgilendirmek için örnekler ve alıştırmalar kullanacaktır. Kesin program öğrenci, öğretmen ve kurs türüne göre değişebilir. Çok yönlü kaygısız paketimizden yararlanın ve tamamen yaklaşan dil sınavına hazırlanmaya konsantre olun. Dil gezilerimiz, rezerve edilen hazırlık kursuna ek olarak çok sayıda başka hizmeti içerir.

Sorularınız mı var veya bireysel tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Her zaman güler yüzlü ve yetkin ekibimizle hizmetinizdeyiz!

Bize Uaşın