İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

DELE İspanyolca Sertifika Hazırlık Kursu

İspanyolca becerilerinizi üniversitelere veya işverenlere gösterebilmeniz için elinizde resmi bir sertifika tutmak ister misiniz? Sizi DELE sınavına hazırlıyoruz - "Diploma de Español como Lengua Extranjera" (Yabancı Dil Olarak İspanyolca Diploması).

DELE sertifikası, İspanya Eğitim Bakanlığı tarafından Instituto Cervantes ile işbirliği içinde üç ardışık dil seviyesi için gerçekleştirilir: Certificado Inicial, Diploma Básico ve Diploma Superior.

İspanyolca sertifikası almak için 20 derste dil kurslarımızda sözlü ve yazılı iletişim biçimleri geliştireceksiniz. Odak noktası grameri anlamaktır. Özel hazırlık için öğretmenlerimiz, ilgili sınavın prosedürü ve yapısı hakkında sizi bilgilendirmek için örnekler ve alıştırmalar kullanacaktır.

DELE sertifikası sınavları, sınav kursunda ayrıntılı olarak ele alınan şu ana alanlardan oluşur: okuduğunu anlama, yazılı anlatım, dinlediğini anlama, dilbilgisi ve kelime bilgisi ile sözlü anlatım.

DELE hazırlık ve sınav tarihleri

DELE sınavına hazırlık kursları tüm dil okullarımızda 8 hafta boyunca alınabilir. Sınav kursuna en fazla 10 kişi katılabilir. Sınavı geçtikten sonra, profesyonel olarak ilerlemenize yardımcı olacak İspanyolca sertifikası alacaksınız.

Sınav ücreti ve ders materyallerinin maliyeti kurs fiyatına dahil değildir.

İspanyolca sertifikanız için Madrid, Malaga veya çevrimiçi olarak hazırlanabilirsiniz.

Sorularınız mı var veya bireysel tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Her zaman güler yüzlü ve yetkin ekibimizle hizmetinizdeyiz!

Bize Uaşın