İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

DELF Sertifikası Hazırlık Kursu

Fransızca sınav kursumuz, "Diplôme d'Etude de la Langue Française" (DELF) dil sertifikası sınavına hazırlanmaya odaklanan standart bir derstir. Sprachcaffe Languages ​​PLUS'ta bir sınav kursunu tamamlamak, önemli nitelikler elde etmenizi sağlar ve bir üniversiteye kabul edilme zorlukları ve hedefleriyle yüzleşmek isteyenler için çok uygundur. Sprachcaffe sınav kursları, resmi DELF sınavları da dahil olmak üzere uluslararası alanda tanınmış ileri düzey sınavlara hazırlanır. Fransızca DELF sertifikası, Diplôme d'Etude de la Langue Française, Fransız Eğitim Bakanlığı tarafından verilen ve dünya çapında sayısız eğitim kurumu ve şirketi tarafından dil yeterliliğinin kanıtı olarak tanınan bir dil sertifikasıdır. DELF sertifikası sınavları, sınav dersinde daha yoğun olarak ele alınacak olan odak noktalarından oluşur: okuduğunu anlama, yazılı anlatım, dinleme anlama, dilbilgisi ve kelime bilgisi ile sözlü anlatım. Sınav ücreti ve öğretim materyallerinin maliyeti kurs fiyatına dahil değildir.

DELF Kurs ve Sınav Tarihleri

Nice, Paris ve Online Sprachcaffe dil okullarında DELF sertifikası için dil sınavlarına hazırlanabilirsiniz. Kurs 8 hafta sürer. Maksimum 12 kişi sınava girer.