İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Hakkımızda

Lider Uluslararası Dil Okulları Organizasyonu

Sprachcaffe'nin güçlü yönleri:

  • Geniş dil yelpazesi
  • Dünya çapında çok sayıda destinasyon
  • Tüm ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş hizmetler
  • Yaratıcı öğretim yöntemleri

30 yılı aşkın bir süredir Sprachcaffe, her yıl daha da fazla insanın dünya çapındaki birçok heyecan verici destinasyonumuzda bizimle çalışmayı tercih etmesi sayesinde Avrupa'nın önde gelen dil okulu organizasyonlarından biri olmuştur. Öğrenciler, modern, iyi donanımlı okullarımıza güvenebileceklerini bilerek her yıl yeniden bizi tercih eder. Benzersiz kurslarımız, seçtiğiniz destinasyonun geleneklerini ve gerçek yaşam biçimini deneyimlemenize olanak tanır; buna ülkenin tarihi ve kültürü kadar dil eğitimi de dahildir.

Dil kurslarımız, yerel halkla konuşarak öğrendiğiniz bilgileri uygulamaya koyarken aynı zamanda o destinasyondaki ilgi çekici yerleri keşfederek tatil deneyiminizi farklı bir noktaya getirmenizi sağlar. Sınıf dışındaki aktiviteleriniz size günlük dersleriniz sırasında tartışmanız için materyal verecek, dili günlük kullanımında deneyimledikçe dili kavrama yeteneğinizi sürekli olarak gelişecektir.

Arkadaş canlısı öğretmenlerimiz, eğlenceli sosyal aktiviteleri ve açık, iletişimsel sınıf ortamları, bu heyecan verici şehirleri ve muhteşem doğal manzaraları keşfedebileceğiniz yeni arkadaşlar edinmenizi sağlar. Her yıl Sprachcaffe ile dil öğrenmeyi tercih eden 50.000'den fazla insanla, hizmetlerimizi çeşitli bireysel ihtiyaçları karşılayacak şekilde sürekli olarak iyileştiriyor ve geliştiriyoruz.

Sprachcaffe'de birden çok dilde kurslar sunuyoruz:

İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince, Arapça

Sprachcaffe Dil Kursu

Sprachcaffe'de ana odak noktası dili kolaylıkla öğrenmektir. Ana dilinizi öğrenirken yaptığınız gibi doğal bir şekilde öğrenmeye inanıyoruz. Bu öğrenme süreci günde 24 saat devam eder - stressiz bir ortamda dinamik dil dersleriyle başlar, ardından geziler ve geziler içeren heyecan verici kültürel programlar ve akşamları eğlenceli, sosyal aktivitelerle biter. Sprachcaffe'de eğlence ve rahat öğrenmeye büyük önem verir! Bu değerler, sınıfta açık ve doğal bir iletişim ortamını teşvik eden yaratıcı, hevesli ve deneyimli öğretmenler tarafından kolaylaştırılır. Yerel halkla birlikte dışarı çıkıp yeni dil becerilerinizi hemen kullanabilmeniz için en başından konuşma konusunda güven oluşturmaya inanıyoruz.

Sprachcaffe Languages ​​Plus'ta sadece çeşitli kurslar sunmuyoruz; Ayrıca herkesin ihtiyaçlarına uygun bir dizi harika konaklama seçeneği sunuyoruz. Bir daireyi diğer uluslararası öğrencilerle paylaşarak hızlı bir şekilde yeni arkadaşlar edinmek veya yerel bir ev sahibi aile ile yaşayarak tam bir kültür ve dil deneyimi yaşamak isteyebilir ya da belki akşamları kendi stüdyonuzda biraz yalnız vakit geçirmek isteyebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun size en konforlu seçeneği sunmayı hedefliyoruz çünkü rahatlarsanız daha hızlı ilerleyeceğinize inanıyoruz.

Burada, birçok heyecan verici destinasyonumuzdaki tüm Sprachcaffe okullarının bir özetini bulacaksınız.

Sprachcaffe'nin Çeşitli Dil Kursları

Sprachcaffe tarafından sunulan yoğunlaştırılmış kurslar, yetişkinler için dil kurslarının yanı sıra 14 yaş ve üstü gençler için özel kurslar içerir. Bunlara ek olarak, İtalya, Küba, Malta ve İspanya'nın güneşli destinasyonlarında benzersiz dil kursları sunuyoruz. Bu kurslar sırasında, kültürel eğitiminizi gerçekten geliştirmek ve size dil pratiği yapmanıza daha fazla fırsat vermek için ekstra dans, davul çalma ve yemek pişirme dersleri ekleme seçeneğine sahipsiniz.

Tüm hizmet ve ürünlerimizi daha ayrıntılı olarak tanımak için websitemizi incelemeyi unutmayın. Sık sorulan tüm soruları yanıtlamayı ve Sprachcaffe'yi diğer dil organizasyonlarına kıyasla özel yapan şeyin ne olduğunu netleştirmeyi amaçlıyoruz. Burada cevabını bulamadığınız herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


Tüm en önemli bilgiler parmağınızın ucunda

Dil kurslarımız, sunduğumuz destinasyonlar, konaklama türleri ve daha fazlası hakkında bilgi almak için ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin veya göz atın!

Ücretsiz kataloğumuza göz atın