Roma'da Aktiviteler

Roma'yı Değerlendirdik

★★★★★    Yeme & İçme
★★★★    Alış & Veriş
★★★☆☆    Doğa & Dinlenme
★★★★★    Ulaşım
★★★★    Kültür
    Deniz & Kumsal

İtalya'nın başkenti görülecek yerleri, hareketli gece hayatı ve kültürel aktiviteleri ile dil öğrencilerine sayısız imkanlar sunmaktadır. Roma'da her sez görülmeye değerdir!


Roma kültür meraklılarına tükenmez aktivite seçenekleri sunmaktadır. Gezi otobüsleri ile şehirdeki görülmesi gereken yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sistina Şapeli, Aziz Petrus Bazilikası ve Meydanı ile Vatikan şehrin en popüler turistik yerlerinden biridir. Kolezyum, İspanyol Merdivenleri ve Panteon otobüs ile kolayca ulaşılabilir mesafededir.

Roma'da 'Dolce Vita'nın Tadını Çıkarın

Efsanevi Dolce Vita İtalya'sını keşfetmek için Roma ideal bir şehirdir. Alış veriş burada bir yaşamın bir parçasıdır. 'Via del Corso' ve 'Via del Babuino'da ünlü tasarımcılarının kreasyonlarını, 'Fontana di Trevi' civarında ise her bütçeye uygun moda tasarımlarını bulabilirsiniz.

Roma'nın her yerinde geleneksel İtalyan restoranları bulabileceğinizi söylemeye gerek yok, dil kursunuz boyunca lezzetli İtalyan mutfağının tadını çıkarın. Ders aralarınızda sayısız kafelerden birinde Latte Macchiato içerek dinlenin. Akşamları heyecan verici gece hayatına kendinizi bırakın ve Roma'nın sevilen klüpleri, barları ve diskolarında sabaha kadar dans edin.

Aktif İtalyan Kültürü - 3 Tur sadece 50,- €

Yüksek vasıflı eğitmenlerimiz eşliğinde Roma’da yürüyüşe çıkın ve sayısız
anıtı gezin. Piazza Navona, Piazza di Spagna, Via del Corso, Maximus
sirkini veya Aventine’i keşfedin! Tarihi Palazzo del Freddo’a uğrayın ve
Roma’nın en eski dondurmacısında Roma’nın en leziz tiramisu tatlısını
tadın. Roma’nın caddelerinde gezinirken kendinizi bu kentin kültürüne,
tarihine ve lezzetlerine bırakın...

>> Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Bir Bakışta Roma Geziniz

Aşağıda İtalyanca standart kurs ile yapacağınız Roma gezinizin bir örneğini bulabilirsiniz. Sunulan aktivitelere katılım isteğinize bağlıdır, mecburi değildir. Farklı gezi ve aktivitelere Sprachcaffe Roma dil okulundan kayıt olabilirsiniz. Çalışanlarımız sorularınızı cevaplamak ve ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için sizi beklemektedirler.

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Sabah

Seviye belirleme sınavı ve ilk İtalyanca dersi

Sprachcaffe ile İtalyanca Kursu

Sprachcaffe ile İtalyanca Kursu

Sprachcaffe ile İtalyanca Kursu

Sprachcaffe ile İtalyanca Kursu

   

Öğlen

Grupla tanışma

Fori Imperiali ve Rione Monti'ye Gezi

Serbest Zaman

Circo Massimo'ya Gezi

Yemek Kursu

Tüm gün gezi: Roma Dağları

Tüm gün gezi: Sabina

Akşam

'Hoşgeldin' Yemeği

Serbest Zaman

Sinema

Serbest Zaman

Serbest Zaman

   

Lütfen verilen tabeladaki aktivite programının gezinizin sadece bir haftasının örneği olduğunu unutmayın. Sunulan gezi ve aktiviteler değişiklik gösterebilir, bazıları 10-50 €arasında fiyatlandırılabilir. 

Sadece Roma'yı değil tüm İtalya'yı keşfetmek isterseniz bu rüya gibi ülkeyi, gezilecek yerlerini hazırladığımız İtalya rehberi ile öğrenin.