İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

İş İçin İngilizce Dil Eğitimi

Mesleki İngilizce Eğitimi
  • Kurs süresi: Min. 1 hafta
  • Haftada 10 ek ders
  • Başlangıç tarihi: tüm yıl boyunca her pazartesi.

Uluslararası ve küreselleşmiş iş dünyasında İngilizce bilmek önemlidir. Bu seviyeye ulaşmanın en kolay yolu yurtdışında bir iş İngilizcesi kursuna katılmaktır. Yabancı iş ortaklarınızla iletişim kurarken ve İngilizce belgeleri anlayabilmeniz veya oluşturabilmeniz için kesinlikle İngilizce bilgisine ihtiyacınız olacaktır.

Sprachcaffe'de 20 yıldır kanıtlanmış profesyoneller için hedefe yönelik öğrenme ve etkili bir eğitim yaklaşımı sunuyoruz. Anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz yetişkinleri eğitmek ve mükemmel bir dil hakimiyetine sahiptir. Hedeflerinizi ve mevcut seviyenizi dikkate alıyoruz ve ayrıca öğrenme tercihlerinizi dikkate alarak öğrenme sürecinizi optimize ediyoruz.

İş İngilizcesi Rezervasyonu Yapabileceğiniz Okullarımız

St. Julian's

Havuz kenarında İş İngilizcesi öğrenin.

Brighton

İngiltere'nin güney kıyılarında İş İngilizcesi

Londra

İngiltere'nin finansal başkentinde İş İngilizcesi öğrenin

Victoria

Victoria'yı keşfederek, İş İngilizcenizi geliştirin.

Vancouver

Vancouver'ı keşfederken, İngilizce öğrenin.

Toronto

Kanada'nın iş merkezinde İş İngilizcesi

Ottawa

Büyüleyici Ottawa'da İngilizce Eğitimi almak ister misiniz?

Calgary

Tatil ve eğitim bir arada... Eşşiz doğa manzaraları, bolca oksijen...

New York

Hareketli şehir New York'ta İş İngilizcenizi geliştirin.

Los Angeles

Melekler Şehri'ni İngilizce öğrenirken keşfet!

Grup Dersleri: Grup iş İngilizcesi kursu ilk bölümü 4 Standart Kurs dersinden oluşmaktadır. Bunların her biri 45 dakika uzunluğundadır ve çeşitli dil bilgisi, okuduğunu anlama ve konuşmaya odaklanır. Ardından bu 4 dersi, özellikle iş İngilizcesine odaklanan 45 dakikalık 2 ders daha takip etmektedir. Günde bu 6 ders, dilin tüm alanlarında verimli bir şekilde ilerlemenizi sağlar.

Bireysel Dersler: Bunlar, derslerinizin yönü ve derste işlenen içerik üzerinde daha fazla etkiye sahip olmanız nedeniyle grup derslerine göre büyük bir avantaj sağlar. Bireysel olarak hazırlanmış bu dersler aynı zamanda öğretmeninizin tamamen ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize odaklandığı anlamına gelir ve size tüm dikkatinizi verir. Dersleriniz işinize yönelik faaliyetlere ve becerilerinize, sunumlarınıza, mektup yazmanıza veya sektörünüze uygun teknik kelimelere odaklanmak üzere uyarlanabilir. Ders süreleri ve günlük ders sayısı esnektir ve öğrenciye ve yılın zamanına bağlıdır.

Basit bir konuşmanın temel adımlarından önemli müzakerelerin retorik inceliklerine kadar, iş dili kurslarımız uluslararası iş dünyasında dil ile ilgili talepleri karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Mükemmel okullarımız modern donanımlıdır ve yüksek motivasyonlu öğretmenleri vardır. İngiltere, Amerika, Kanada ve Malta'da dilediğiniz İngilizce seviyesine mümkün olan en kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olabilecek iş İngilizcesi kursları sunuyoruz. Ayrıca, ilerlemenize yardımcı olmak ve ev sahibi ülkenizin kültürü hakkında ilginç bir fikir edinmenizi sağlamak için çeşitli konaklama seçenekleri sunuyoruz, akşam yemekleri ve çeşitli kültürel etkinlikler düzenliyoruz.