Kanada'da Gençlere İngilizce Kurslar

Kanada'da Gençlere İngilizce Kurslar

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

İngilizce Yaz Okulu

İngilizce Dil Kampları
  • İngilizce öğrenin ve farklı bir kültürü deneyimleyin
  • Standart ve yoğun kurslar
  • İngiltere, Malta ve Kanada'da İngilizce Yaz Okulu

İngilizcenizi geliştirmek için en eğlenceli ve etkili yol Gençler için İngilizce kamplarımızdan birine katılmaktır. Gençler için İngilizce kursları oldukça popülerdir çünkü İngilizce dünyada milyonlarca kişinin konuştuğu, özel ve profesyonel yaşamda her geçen gün giderek büyüyen öneme sahip bir dildir.

Favori ülkelerinizden birinde gençler için İngilizce Yaz Okulu programlarımızdan birine katılarak heyecan verici bir tatili, etkli bir dil kursu ile birleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yabancı bir kültürü tanıma, yerel gelenek ve görenekleri öğrenme fırsatı da bulacaksınız. İngilizce Yaz Okulu Programlarımızdan birinde, gençler için İngilizce kursuna katılmak unutulmaz bir deneyim olacaktır!

Kanada'da İngilizce Dil Okulları

Toronto

"Kanada'nın New York'unda İngilizce öğrenin.

Devamı »
Vancouver

Canlı bir şehirde İngilizce öğrenin.

Devamı »
Şimdi, sadece hangi destinasyona gitmek istediğinize karar verin! Malta'da St. Julian’s ve St. Paul’s Bay, İngiltere'de Brighton, Bournemouth, Londra Ealing, St. Margaret's ve Eastbourne, Kanada'da Toronto, Vancouver, Calgary yada Montreal dil okullarımızdan birini seçebilirsiniz.

Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, standart ve yoğun İnglizce kursları sunmaktayız.

18 yaş üstü paket program almak istemeyen kişilere Yetişkinler için İngilizce Kurslar sunmaktayız. Sprachcaffe herkes için bir şeyler sunar!

Gençler için Yaz Okuluna Neden Katılmalısınız?

Gençler için İngilizce kurslarının bir çok avantajı vardır: İngilizce dünyadaki en zengin dillerden birisidir ve anadili İngilizce olan ülkelerden birinde İngilizce kursa katılarak gittiğiniz ülkeyi de yakından tanıyabilirsiniz. Gençler için İngilizce Yaz Okulu programlarımız süresince harika bir tatil geçirebilir, yaşıtlarınızla yeni arkadaşlıklar geliştirebilir, yeni kültürler tanıyabilir ve gittiğiniz ülkedeki insanların misafirperverliklerini ve mentalitesini öğrenirsiniz. Gençler için İngilizce kurslarımıza katılarak çok fazla eğlenebilirsiniz! 10 heyecan verici destinasyonumuzdan birini seçin!