İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

DELE Sertifika Hazırlama Kursu

İspanyolca becerilerinizi üniversitelere veya işverenlere sunabilmek için elinizde resmi bir sertifika bulundurmak ister misiniz? Sizi DELE sınavına hazırlıyoruz - "Diploma de Español como Lengua Extranjera" (yabancı dil olarak İspanyolca diploması). DELE sınavı İspanyol Okul Bakanlığı tarafından üç dil seviyesi için Instituto Cervantes ile işbirliği içinde yapılır: Certificado Inicial, Diploma Básico ve Diploma Superior. İspanyolca sertifikası almak için 20 derste dil kurslarımızda yazılı ve sözlü iletişim formları geliştireceksiniz. Odak noktası dilbilgisini anlamaktır. Özel hazırlık için, öğretmenlerimiz örnekleri ve alıştırmaları kullanarak ilgili sınavın prosedürü ve yapısına aşina olacaklardır. DELE sertifikası sınavları, sınav kursunun odaklanacağı şu odak noktalarından oluşur: okuma anlama, yazılı anlatım, dinleme anlama, dilbilgisi ve kelime bilgisi ile sözlü anlatım.

DELE Kurs ve Sınav Tarihleri

DELE sınavına hazırlık kursları tüm dil okullarımızda 8 hafta süre ile alınabilir. Maks. 10 kişi sınava girer. Sınavı başarıyla geçtikten sonra, sizi kariyerinizde daha ileriye götürecek İspanyolca sertifikası alacaksınız. Yukarıdaki tarihlerin DELE sınavları için beklenen tarihler olduğunu lütfen unutmayın. Bunlar sınav merkezine bağlı olarak biraz değişebilir. Sınav ücreti ve öğretim materyallerinin maliyeti kurs fiyatına dahil değildir. Barselona, ​​Madrid, Malaga veya online olarak İspanyolca sertifikanıza hazırlanabilirsiniz.

Sorularınız mı var veya bireysel tavsiye mi istiyorsunuz?

Pazartesiden cumaya 09:00-18:00 saatleri arasında açık, her zaman güler yüzlü ekibimiz ile, Dil Eğitimi ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

BİZE ULAŞIN!