Nauka języka angielskiego w Calgary

W ciągu ostatnich kilku lat Calgary stało się jednym z najszybciej rozwijających się miast Ameryki Północnej. W tym kanadyjskim mieście znajdziesz wszystko, co mogą oferować duże miasta. Miasto ma wiele do zaoferowania, a według naszych byłych uczestników, koszty utrzymania są tam stosunkowo niskie.

Od  Igrzysk Olimpijskich w 1988 roku, miasto stało się miejscem spotkań sportowców. Calgary zachęca sportowców do przyjazdu i przebywania w mieście podczas przygotowań i trwania zawodów sportów zimowych. O około 45 minut oddalony jest od miasta Park Narodowy Banff i Lake Louise. Te atrakcje przyrodnicze są dobrze znane, ponieważ należą do najwspanialszych miejsc prowincji Alberta. Każdego roku w Calgary odbywa się festiwal “Calgary Stampede”.  Nauka angielskiego w Calgary jest więc czymś więcej niż tylko kursem językowym!

Wyjątkowe miejsca

Eksplorujesz miasto, wybierasz się do zoo lub na wędrówkę w Górach Skalistych. Tak mija Ci czas z nowymi przyjaciółmi ze Sprachcaffe.

Multikulturowa metropolia

Calgary jest tak zwanym kulturowym „tyglem" -  w mieście można zobaczyć wpływy różnych kultur.

Szkoła w centrum

Wykorzystaj czas na zwiedzanie. Dzięki centralnej lokalizacji naszej szkoły językowej od razu po lekchach znajdziesz się w samym środku akcji.

Nowi znajomi

Wyjazd na kurs językowy jest zawsze idealną okazją do spotkania ludzi o podobnych poglądach. Zostań częścią rodziny Sprachcaffe!

Jakość naszych kursów potwierdzono akredytacją Languages Canada

Jak wygląda pobyt na kursie w Calgary?

Nauka angielskiego w Calgary ze Sprachcaffe to również czas wolny na zwiedzanie, ponieważ to miasto może każdemu zaoferować coś ciekawego. Lubisz przyrodę? W takim razie wybierz się na wędrówkę po Rocky Mountains lub do popularnego Calgary Zoo.

W naszej szkole językowej w Calgary możesz szybko poprawić znajomość języka podczas efektywnych kursów angielskiego. W szkole językowej w Calgary oferujemy standardowe oraz intensywne kursy angielskiego. 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Calgary?

Calgary

Calgary jest najszybciej rozwijającym się miastem Kanady.

Bezpłatne WiFi

Wygodne klasy i komfortowe apartamenty.

Szeroki wybór programów nauczania: IELTS, słuchanie i wymowa, pisanie, gramatyka, angielski biznesowy, przygotowanie akademickie i inne.

Dobra szkoła

Zróżnicowany program dodatkowy z zajęciami i wycieczkami

Wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

>> Przeczytaj opinie o szkole

*/