Kursy agielskiego w Orange County

Kursy w Kalifornii
  • Part – time, Standardowy, Intensywne, Super intensywne
  • Test kwalifikacyjny i certyfikat ukończenia kursu w pakiecie
  • Słoneczna Kalifornia!
  • Elastyczny program nauczania
  • Wiele atrakcji turystycznych

W pierwszy dzień kursu przeprowadzany jest test językowy, na podstawie wyniku którego zostaniesz przydzielony do odpowiedniego poziomu zajęć. Kursy odbywają się od poniedziałku do piątku z wyłączeniem oficjalnych dni wolnych od pracy. Po ukończeniu kursu każdy student otrzymuje certyfikat potwierdzający liczbę odbytych godzin lekcyjnych oraz osiągnięty poziom zaawansowania.

Nasze kursy w Orange County w Kaliforni

W naszej szkole Sprachcaffe w Orange County w Kalifornii oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania od początkujących do zaawansowanych. Możesz wybrać długość i intensywność Twojego kursu. Możesz wybrać kurs trwający od kilku tygodni aż do kilku miesięcy!

W Orange County, Kalifornia oferujemy następujące kursy:

Liczba lekcji w tygodniu*

Minimalny okres

Wielkość grupy

Kurs Standardowy

20

1 tydzień

do 14 osób

Szczegóły

Kurs Intensywny

30

1 tydzień

do 14 osób

Szczegóły

Kurs Superintensywny

40

1 tydzień

do 14 osób

Szczegóły

Zajęcia Indywidualne

20 lub 30

1 tydzień

1 osoba

Szczegóły

Kurs part time

10

1 tydzień

do 14 osób

Szczegóły

Kurs Egzaminacyjny

20 lub 30

8 tygodni

do 14 osób

Szczegóły

*Minimalny wiek: 18 lat, osoby w wieku 16-17 mogą uczestniczyć w kursie na specjalną prośbę, za pozwoleniem rodziców lub opiekunów.
**Przy kursach powyżej 12 tygodni oraz przy kursach intensywnych wymagana jest wiza studencka do USA.

Metody nauczania

Rozwinęliśmy bardzo skuteczną metodę nauczania na naszych kursach językowych. Przekształciliśmy stresujący, tradycyjny proces nauki w spontaniczne i kreatywne nabywanie wiedzy językowej. Ponadto zapewniamy elastyczne i aktualne materiały do nauki aby pomóc Ci czynić postępy w nauce w jak najkrótszym możliwym czasie.

Intensywne komunikowanie się między sobą w języku angielskim już od pierwszych lekcji sprawia, że język przyswajasz szybciej a wiedza pozostaje w głowie na dłużej. Słownictwo, którego uczymy jest bezpośrednio używane w praktyce, w dyskusjach, seriach pytań - odpowiedzi i odgrywanych rolach.

Wykwalifikowani nauczyciele

Nasi nauczyciele to wykwalifikowani, zmotywowani native speakerzy. Również po zajęciach z chęcią udzielają studentom rad językowych i odpowiadają na wszelkie pytania nie tylko dotyczące języka ale również kulturalnej strony miasta i bieżących wydarzeń.

*/