2 tygodnie: od 6235zł

W cenie kurs standardowy, zakwaterowanie u rodziny goszczącej z wyżywieniem, opłaty rejestracyjne, test kwalifikacyjny, dyplom.

Sprawdź oferty

Nauka języka angielskiego w Los Angeles

Los Angeles to miasto, w którym znajdziesz wszystko, czego pragniesz! W mieście odbywają się liczne wydarzenia kulturalne i sportowe. Jeśli kochasz piękną pogodę i ciepłe morze, to międzynarodowy Los Angeles będzie dla Ciebie rajem. Zobacz: Hollywood, Beverly Hills, Laguna Beach, Rodeo Drive, Disneyland, LA Stadium, Malibu.

Wyjątkową zaletą pobytu w Los Angeles jest przebywanie w środowisku, w którym wśród lokalnej ludności i turystów z całego świata spotkać można znane na całym świecie gwiazdy.  

 

Atrakcje turystyczne

W Mieście Aniołów jest wiele do zobaczenia! Na przykład: Santa Monica Beach, Hollywood, Downtown L.A., Venice Beach i Beverly Hills.

Plażing

W Los Angeles prawie przez cały rok panują idealne warunki do plażowania. Jak dobrze, że Santa Monica Beach jest jedną z najfajniejszych plaż na świecie, prawda?

Stolica kina

Tu kręcono znane na całym świecie filmy! Wizyta w Hollywood to obowiązkowy punkt programu wyjazdu do L.A.! Może spotkasz gwiazdę filmową?

Szkoła w centrum

Nasza szkoła językowa znajduje się w centrum L.A. Stamtąd można szybko dotrzeć do wszystkich ważnych okolicznych zabytków.

Jak wygląda nauka w LA?

Rezerwując jeden z kursów angielskiego w Los Angeles odkryjesz niepowtarzalną stronę miasta. Los Angeles oferujeogromny wybór atrakcji i rozrywek. W LA każdy znajdzie coś dla siebie, miasto to jest idealnym miejscem na naukę angielskiego, gdzie połączysz swoją edukację z wypoczynkiem. Poczuj niezwykłą atmosferę tego miasta! W naszej szkole Sprachcaffe w Los Angeles oferujemy kursy na wszystkich poziomach. Wszystkie  zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych native speakerów.

Dlaczego nauka angielskiego w Los Angeles ze Sprachcaffe?

Kurs języka angielskiego w Los Angeles to wyjątkowe doświadczenie dla wszystkich Twoich zmysłów. Możesz uczyć się języka angielskiego na naszych kursach od jego rodzimych użytkowników i jednocześnie odkrywać uroki związane ze stylem życia, kulturą, sportem, środowiskiem naturalnym jednego z najbardziej ekscytujących miast na świecie, jakim niewątpliwie jest Los Angeles. Uczestnictwo w kursie języka angielskiego ze Sprachcaffe w Los Angeles jest inwestycją w Twoją przyszłość i szansą na odwiedzenie wyjątkowych miejsc, zdobycie niezapomnianych doświadczeń oraz zawarcie nowych międzynarodowych znajomości. Nowe międzynarodowe kontakty mogą być w przyszłości bardzo wartościowe zarówno w aspekcie towarzyskim, jak i biznesowym!

Przeczytaj opinie o szkole

Semestr za granicą – Podróż do Los Angeles

Zakończyłeś właśnie swoją edukację i chcesz poznać świat zanim podejmiesz pierwszą pracę. Dla wszystkich, którzy skończyli 17 lat i marzą o dłuższym pobycie za granicą oferujemy semestr akademicki w Los Angeles. Trwa on przynajmniej 12 tygodni, podczas których poprawiasz swoją znajomość języka angielskiego na kursie i zdobywasz cenne doświadczenia. Oprócz tego, masz mnóstwo czasu, by odkryć Amerykę i jej mieszkańców. Rozpocznij teraz swoją amerykańską przygodę!


Szkoła języka angielskiego w Los Angeles

Nasza szkoła
 • Lokalizacja blisko plaży
 • Profesjonalni native speakerzy
 • Liczne zajęcia dodatkowe
 • Efektywna nauka angielskiego

Szkoła angielskiego w Los Angeles oferuje zróżnicowane kursy językowe. Szkoła jest nowocześnie umeblowana i wyposażona technicznie. Zapewnia studentom dostęp do:

 • Recepcji
 • 11 przestronnych sal lekcyjnych
 • Sali komputerowej z  internetem
 • Aneksu kuchennego

Zobacz, jakie kursy angielskiego w Los Angeles oferuje szkoła Sprachcaffe.

Lokalizacja szkoły Sprachcaffe w Los Angeles

Szkoła angielskiego zlokalizowana jest w jednym z najbezpieczniejszych miastHrabstwa Los Angeles - Torrance. Niedaleko naszej szkoły angielskiego znajduje się wiele znanych na całym świecie atrakcji turystycznych takich jak: Hollywood, Beverly Hills, Disneyland, Laguna Beach, Melrose Avenue, Santa Monica, Malibu.

W Los Angeles uczy się wielu międzynarodowych studentów. Pochodzą oni m.in. z: Argentyny, Brazylii, Kolumbii, Francji, Niemiec, Włoch, Korei, Peru, Meksyku, Rosji, Hiszpanii, Turcji, Chin, krajów arabskich, jak i afrykańskich.

Zajęcia dodatkowe w Los Angeles

Szkoła angielskiego Sprachcaffe w Los Angeles oferuje mnóstwo zajęć dodatkowych, w których można uczestniczyć, łącząc przyjemne z pożytecznym, czyli wciąż uczyć się języka angielskiego ale już w nieformalnej i luźnej atmosferze. W ramach zajęć dodatkowych warto odwiedzić muzea, pójść do kina. Jeśli kochasz sport, to w Los Angeles na pewno się zakochasz. Zapraszamy do Los Angeles na niezapomniane efektywne wakacje.


Kursy języka angielskiego w Los Angeles

"Miasto Aniołów", czyli sławny Los Angeles to najludniejsze miasto stanu Kalifornia i również drugie po Nowym Jorku największe w całym USA. Liczba mieszkańców Los Angeles to około 4 mln osób. Kursy angielskiego w Los Angeles to czas na naukę, jak i wypoczynek - w tym mieście znajdziesz wszystko!

Nasze kursy językowe odbywają się 5 dni w tygodniu, więc wszystkie weekendy, jak i wieczory będą należeć tylko do Ciebie. Rekomendujemy również efektywne ich wykorzystanie na zwiedzanie Kalifornii z nowo poznanymi międzynarodowymi znajomymi tak, aby wciąż szkolić swój angielski, już wyłącznie w luźnej i praktycznej atmosferze!

Zobacz, jakie kursy językowe w Los Angeles oferujemy:

W Los Angeles oferujemy kursy angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć odpowiednią dla siebie grupę. Możesz wybrać długość oraz intensywność swojego kursu w Los Angeles. Sprachcaffe oferuje kursy trwające od kilku tygodni nawet do kilku miesięcy! Liczba kursantów w grupie to maksymalnie 14 osób pochodzących m.in z: Francji, Hiszpanii, Niemiec, Japonii.

 

 

Rodzaje kursów w Los Angeles

Kurs part-time w LA

 • 10 lekcji tygodniowo (7,5 godziny tygodniowo)
 • Wielkość grupy: do 14 osób

 

Więcej informacji>>

Kurs standardowy w LA

 • 20 lekcji tygodniowo (15 godzin tygodniowo)
 • Wielkość grupy: do 14 osób

 

Więcej informacji>>

Kurs indywidualny w LA

 • 10/ 20 lub 30 lekcji tygodniowo
 • Min. czas: 1 tydzień

 

Więcej informacji>>

Standardowy plus w LA

 • 24 lekcje tygodniowo (18 godzin tygodniowo)
 • Kurs standardowy + zajęcia dodatkowe
 • Wielkość grupy: do 14 osób

Więcej informacji>>


Formy zakwaterowania:

Zakwaterowanie w LA
 • Poznaj życie LA "od kuchni"
 • Kontakt z mieszkańcami i innymi studentami szkoły językowej

Aby w pełni korzystać i być zadowolonym z kursu angielskiego, powinieneś mieć odpowiednie zakwaterowanie, które pozwoli Ci zrelaksować się po obfitującym w wydarzenia dniu. W Los Angeles oferujemy zakwaterowanie w rezydencji. Ten rodzaj zakwaterowania pozwoli Ci na większą integrację z międzynarodowymi kursantami z aszej szkoły. W rezultacie możesz kontynuować naukę poza salą zajęciową i jednocześnie spędzać przyjemnie czas z ludźmi z całego świata.

Dostępne formy zakwaterowania w Los Angeles

Rezydencja

pokój 1- lub 2-osobowy
ok. 20 minut od szkoły
bez wyżywienia


Czas wolny w Los Angeles

Rozpocznij eksplorację Los Angeles od wycieczek na pobliskie i rozległe piaszczyste plaże, takie jak Hermosa Beach lub Malibu, które zachęcają do pływania, joggingu i surfowania. Możesz zrelaksować się przy drinku w jednej z wielu kawiarni i barów przy promenadzie.

Ci, którzy są zainteresowani kulturą, także znajdą coś wartościowego w Los Angeles. Możesz odwiedzić różne muzea, takie jak Hammer Museum lub Getty Center lub jeden z wielu teatrów. Fanom muzyki polecamy też koncert Los Angeles Philharmonic Orchestra - salę koncertową zaprojektowaną przez architekta Franka Gehry'ego zdecydowanie warto odwiedzić. Oczywiście w Los Angeles nie brakuje także atrakcji charakterystycznego życia nocnego dzięki różnym klubom i dyskotekom. Jako muzyczna metropolia, Los Angeles oferuje również szeroką gamę musicali.

Jeśli lubisz zakupy, na pewno będziesz miał/a, co robić w Los Angels. Do najbardziej znanych centrów handlowych należą „Hollywood & Highland Mall”, „Grove” i „Beverly Center”. Nie przegap wizyty w Disneylandzie i wycieczki do Hollywood.

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
Wycieczka orientacyjna

Wieczorem:
Czas wolny

Wtorek

Rano:
Lekcje

Po południu:
Wycieczka do LACMA

Wieczorem:
Czas wolny

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Wieczór gier

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Plażowanie na Laguna Beach

Wieczorem:

Czas wolny

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Odkrywanie Los Angeles nocą

Sobota

 

Całodniowa wycieczka

do Disneylandu

 

Niedziela

 

Całodniowa wycieczka

do Hollywood

lub czas wolny

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i mogą za nie obowiązywać dodatkowe opłaty (płatne na miejscu).

Najważniejsze wydarzenia kulturalne w Los Angeles

Poniżej znajduje się przegląd corocznych wydarzeń w Los Angeles, w których warto wziąć udział. Miasto ma jeszcze wiele innych wydarzeń do zaoferowania. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem w Sprachcaffe Los Angeles!

LA Comedy Festival (kwiecień, listopad): Czy lubisz filmy? Dobrze trafiłeś. Dwa razy w roku można tu spotkać wszelkiego rodzaju komików.

Festiwal Filmowy w LA (czerwiec): Co roku odbywa się festiwal filmowy w Los Angeles, centrum amerykańskiego przemysłu filmowego. Możesz spodziewać się prawie 100 000 odwiedzających i ponad 100 filmów.

LA Street Food Festival (czerwiec): Prawdziwa atrakcja: ponad 100 ciężarówek i restauracji co roku oferuje różne przysmaki.

LA Food and Wine Festival: (sierpień) Los Angeles ma coś dla smakoszy: LA Food and Wine Festival. Tutaj masz okazję skosztować aktualnych najważniejszych przysmaków, a także uzyskać cenne kulinarne wskazówki od specjalistów.


Ceny i terminy - Los Angeles, USA

 

Co jest zawarte w cenie kursu językowego?

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Dodatkowo płatne:

Książki do wypożyczenia (10$ /tydzień, 80$ depozyt)

Przeloty.

 

1 godzina lekcyjna trwa 45 minut. Ważne! Ceny nie obejmują lotów - sugerujemy rezerwację biletów lotniczych we własnym zakresie, jednak dopiero po zarezerwowaniu kursu.

O bilet lotniczy możesz zapytać tutaj

 

 

 

*/