AU PAIR W USA

Niekończące się przestrzenie, życie w dużych miastach czy spokojna sielanka na przedmieściach- to wszystko czyni USA jednym z najbardziej ekscytujących krajów na świecie. Jako au pair, doświadczysz znanych w USA zwyczajów, takich jak grillowanie, Święto Dziękczynienia i straszne przebrania na Halloween.Stany Zjednoczone Ameryki nie są blisko, ale to dlatego są tak fascynujące Mieszkanie u amerykańskiej rodziny goszczącej pozwala doświadczyć wiele z kultury i codziennego życia w tym fascynującym kraju. Jako au pair spędzisz oczywiście dużo czasu z dziećmi rodziny goszczącej: bawiąc się z nimi, gotując, odprowadzając maluchy do szkoły lub przedszkola, ucząc je jeździć na rowerze i towarzysząc im na treningach. Dla rodziny goszczącej będziesz także wykonywać lekkie prace domowe, takie jak zakupy, zmywanie lub przygotowywanie posiłków. Staniesz się cennym członkiem rodziny i ważnym opiekunem dla dzieci rodziny goszczącej.Otrzymasz od nas kompleksowe informacje i lokalne wsparcie. Zapytaj nas o wize, życie jako au pair, itp. Ponadto, chcielibyśmy przekazać kilka sugestii i wskazówek dotyczących czasu spędzonego z rodziną goszczącą. Czy masz jakieś pytania dotyczące swojego pobytu? Nasze byłe au pair opowiedzą Ci o swoich doświadczeniach, pokażą zdjęcia i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W SKRÓCIE

Wiek: 18 - 26 lat Stan cywilny panna, bezdzietna Osoba niepaląca Czas pobytu: 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia o kolejne 6, 9 lub 12 miesięcy Kieszonkowe na tydzień: 195,75 US$ Daty wyjazdu: możliwe przez cały rok Godziny pracy: maksymalnie 45 godzin / tydzień Okres składania wniosków: najpóźniej 6 miesięcy przed uruchomieniem programu (na życzenie możliwe jest złożenie wniosku krótkoterminowego)

PROGRAMY W USA

Au Pair Infant Care

⇒ Opieka nad dziećmi w pełnym wymiarze godzin dla co najmniej 1 dziecka poniżej 2 roku życia⇒ Warunek wstępny: co najmniej 200 godzin doświadczenia w opiece nad małymi dziećmi (dzieci od 3 do 24 miesięcy)

Au Pair

⇒ Opieka nad dziećmi w pełnym wymiarze godzin

Au Pair Professional

⇒ Opieka nad dziećmi w pełnym wymiarze godzin⇒ Warunek wstępny: ukończone szkolenie lub dwa lata pracy w pełnym wymiarze godzin w zakresie opieki nad dziećmi jako edukator, pielęgniarka pediatryczna, opiekunka do dziecka lub rodziny, asystentka społeczna, nauczycielka szkoły podstawowej lub położna

AU PAIR W USA - WARSZTATY W NOWYM JORKU

Nigdy nie byłeś w Nowym Jorku? To zmieni się wraz z Twoim pobytem jako au pair w USA! Przed wyjazdem do rodziny goszczącej, spędzisz kilka dni na seminarium wprowadzającym, które odbywa się w "mieście, które nigdy nie śpi". Razem z au pair z całego świata będziecie intensywnie przygotowywani do kolejnych zadań - pogłębicie swoją wiedzę na temat wychowania dzieci, opieki nad nimi i udzielania pierwszej pomocy. Oczywiście, zwiedzanie też musi się odbyć! Koszty szkolenia, zakwaterowania i wyżywienia są już wliczone w cenę programu. Po seminarium wprowadzającym, przeniesiesz się do swojej rodziny goszczącej - teraz zaczyna się Twoja przygoda jako au pair w USA!

CZAS WOLNY W USA

W czasie pobytu w Stanach będziesz mieć oczywiście wiele okazji do zwiedzania kraju lub wymiany doświadczeń z innymi au pair na regularnych spotkaniach. Cena programu obejmuje również do 500 USD na kursy w college'u. W ten sposób możesz kontynuować swoją edukację na takich kierunkach jak Historia Ameryki czy Amerykańska literatura i kultura. Twój opiekun, członek naszej organizacji partnerskiej w USA, z przyjemnością pomoże Ci w wyborze. Ten doradca jest również osobą, do której możesz się zwrócić w razie jakichkolwiek pytań w czasie pracy jako au pair w USA. Pomoże Ci również skontaktować się z innymi au pair w Twoim regionie, np. poprzez spotkanie lub wspólne działania.

Masz dodatkowe pytania?

Przeczytaj sekcję najczęściej zadawane pytania i weź udział w programie au pair ze Sprachcaffe.

Chcesz zobaczyć jak wygląda procedura aplikacyjna?

Przeczytaj jak zostać au pair i wyjedź jako au pair ze Sprachcaffe.

Ile kosztuje ten program?

CENA PROGRAMU:

2 730 PLN  

CO JEST WLICZONE W CENĘ PROGRAMU?

Wsparcie i przygotowanie do pobytu au pair
Wsparcie przy przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych
Znalezienie wybranej rodziny goszczącej
Osoba kontaktowa i wsparcie na miejscu
Bezpłatne zakwaterowanie we własnym pokoju i wyżywienie
Cotygodniowe kieszonkowe
Zaświadczenie o uczestnictwie w programie po pomyślnym zakończeniu pobytu Regulowany czas wolny (1,5 dnia wolnego w tygodniu i jeden wolny weekend w miesiącu) + 2 tygodnie płatnego urlopu Kilkudniowe warsztaty w Nowym Jorku (w tym koszty szkoleń i zakwaterowania) DODATKOWO PŁATNE: Lot
Ubezpieczenie zdrowotne, wypadkowe, od odpowiedzialności cywilnej i rezygnacji z podróży
Koszty fakultatywnego kursu językowego

Wypelnij formularz, żeby się zapisać!

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.