Top 5 seriali do obejrzenia, aby poprawić swój angielski

Czy uczysz się angielskiego? Chcesz uczyć się angielskiego i jednocześnie bawić? Uważamy, że oglądając te seriale internetowe, możesz nauczyć się języka w najbardziej zabawny sposób. Niektóre są poważne, a inne przezabawne, ale jedno jest pewne: przyczynią się one do Twojej podróży w nauce języka.

F.R.I.E.N.D.S

F.R.I.E.N.D.S to amerykański serial telewizyjny, który po raz pierwszy został wyemitowany w 1994 roku i był emitowany do 2004 roku. Opowiada o sześciu przyjaciołach, którzy mieszkają w Nowym Jorku i codziennie przeżywają miejskie przygody, które obracają się wokół kawiarni. Spektakl używa tradycyjnego języka angielskiego, który jest powolny i łatwy do zrozumienia dla początkujących i jest pozbawiony współczesnych slangów. Ze względu na różnorodność gatunkową spektaklu można nauczyć się wyrażania emocji w języku angielskim.

SHERLOCK

Sherlock to brytyjski serial dramatyczny oparty na słynnych powieściach detektywistycznych Sherlocka Holmesa. Gatunek serialu to w zasadzie detektyw i kryminał. Jest bardzo kompetentny i pełen napięcia. Polecane, jeśli chcesz nauczyć się języka urzędowego po brytyjsku.

Ucz się angielskiego na wakacjach

Czy znasz inny łatwy i szybszy sposób na naukę angielskiego? Nasze kursy językowe Sprachcaffe pomogą Ci szybko i łatwo poprawić swój angielski!

Dowiedz się więcej!

Modern Family

To jest idealna seria rozrywkowa dla całej rodziny. Program obejmuje bardzo szeroki zakres gatunków i może pomóc w zrozumieniu słownictwa używanego w kontekście dzieci, osób starszych oraz innych członków rodziny. W serialu występuje postać o imieniu Gloria, którą gra Sofia Vergara. Ona sama jest w trakcie nauki języka angielskiego, a czasami inni członkowie rodziny tłumaczą jej ogólne angielskie terminy. Jest to bardzo pouczające dla początkujących

The OFFICE

To jest kolejny zabawny amerykański serial komediowy. Akcja dzieje się w nowoczesnym biurowym otoczeniu, ale nie jest dokładnie zalecane naśladowanie tego w rzeczywistym miejscu pracy. Może nam pomóc zrozumieć codzienne słownictwo biurowe i biznesowe, które nacechowane jest humorem oraz wieloma niepotrzebnymi informacjami na temat papieru i dowcipów biurowych.

HOW I MET YOUR MOTHER

Ta seria opowiada o ojcu rozmawiającym z dziećmi o swojej przeszłości. Akcja serialu rozgrywa się w dwóch odrębnych osiach czasu - przeszłości i teraźniejszości. To pomoże zrozumieć struktury czasów w gramatyce angielskiej. Poza tym, jest niesamowicie wciągająca i jesteśmy pewni, że jest lepsza od serialu Przyjaciele (F.R.I.E.N.D.S.).

Mamy nadzieję, że te najlepsze propozycje pomogą Ci szybciej nauczyć się języka angielskiego. Ale czy wiesz, że istnieje jeszcze inny prosty i szybki sposób nauki angielskiego? To właśnie z nami! W Sprachcaffe pomagamy Ci naukę języka angielskiego oraz innych języków, które Cię interesują, poprzez nasze kursy online oraz wyjazdy językowe. Zapisz się dzisiaj i dowiedz się więcej o naszych ofertach!