CZYSTA RADOŚĆ ŻYCIA - CIESZ SIĘ FRANCJĄ JAKO AU PAIR

Pachnące pola lawendy w Prowansji, śródziemnomorska atmosfera na Lazurowym Wybrzeżu i savoir vivre w Paryżu - jest wiele do odkrycia, kiedy będziesz pracować jako au pair we Francji. Francja oznacza sztukę, modę i pyszną kuchnię, której nie możesz mieć dość. Bawiąc się w dom i w chowanego, z miłością nazywając je Chouchou i piecząc razem ciasto czekoladowe - poznajcie i pokochajcie Francję razem z dziećmi rodziny goszczącej. Oprócz opieki nad dziećmi, będziesz mieć mnóstwo czasu na wycieczki: rozkoszuj się nadmorskimi regionami Bretanii lub Lazurowego Wybrzeża, wybierz się na wędrówkę w Owernii lub spacer po ulicach Paryża. My i nasi partnerzy zagraniczni pomożemy Ci zorganizować pobyt i jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Skontaktujemy Cię również z innymi au pair w Twoim regionie i udzielimy Ci informacji o kraju i jego mieszkańcach, jak również o kursach, w których możesz uczestniczyć na miejscu.

WAŻNE INFORMACJE W SKRÓCIE

Wiek: 18 - 30 lat Stan cywilny panna, bezdzietna Osoba niepaląca
Czas trwania pobytu: 6-12 miesięcy, możliwe 3 miesiące w lecie
Kieszonkowe: 80,- € do 90,- €.  na tydzień
Okres składania wniosków: najpóźniej 3 miesiące przed planowanym rozpoczęciem programu (możliwe jest składanie wniosków krótkoterminowych) Daty wyjazdu: możliwe przez cały rok (najlepsze szanse na staż w miesiącach szkolnych
Godziny pracy: 20-30 godzin / tydzień

AU PAIR - FRANCUSKI JAKO ŻYWY JĘZYK

Polska i Francja mają szczególne relacje. Twoja rodzina goszcząca ucieszy się na nowego członka rodziny i szybko się zintegrujecie. Aby mieć pewność, że wszystko przebiega gładko, umowa z au pair określi Twój czas pracy i czas wolny. Pod koniec pobytu otrzymasz również certyfikat dotyczący pracy jako au pair we Francji, który może być bardzo pomocny przy dalszym szukaniu pracy. Jako au pair we Francji masz szansę na zdobycie wyjątkowych doświadczeń na całe życie. Jak to jest cieszyć się świeżym rogalikiem na Wieży Eiffla lub spędzić wieczór z nowymi przyjaciółmi przy pysznym winie i serze? A może chciałbyś jeszcze bardziej poprawić swoją znajomością języka francuskiego poprzez kurs w renomowanej szkole językowej a potem nauczyć się od dzieci, wyrażeń potocznych, które nie znajdują się w żadnym słowniku? Alors, on y va!

FRANCUSKOJĘZYCZNA SZWAJCARIA: AU PAIR

Nie tylko we Francji możesz poprawić swój francuski i doświadczyć słynnych kulinarnych przysmaków, takich jak ser i czekolada - podczas pobytu au pair w francuskojęzycznej Szwajcarii znajdziesz właśnie to! Sercem tego regionu jest szwajcarska metropolia Genewa z przyległym Lac Léman, czyli jeziorem Genewskim. Wiele rodzin, które chciałyby gościć au pair mieszka właśnie tutaj. Jesteś zainteresowana? Chętnie udzielimy Ci więcej informacji na temat naszego programu au pair w francuskojęzycznej Szwajcarii.

Masz dodatkowe pytania?

Przeczytaj sekcję najczęściej zadawane pytania i weź udział w programie au pair ze Sprachcaffe.

Chcesz zobaczyć jak wygląda procedura aplikacyjna?

Przeczytaj jak zostać au pair i wyjedź jako au pair ze Sprachcaffe.

Ile kosztuje ten program?

CENY PROGRAMU:

Au pair - 1585 PLN  

CO JEST WLICZONE W CENĘ PROGRAMU?

Wsparcie i przygotowanie do pobytu au pair
Wsparcie przy przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych
Znalezienie wybranej rodziny goszczącej
Osoba kontaktowa i wsparcie na miejscu
Bezpłatne zakwaterowanie we własnym pokoju i wyżywienie
Cotygodniowe kieszonkowe
Zaświadczenie o uczestnictwie w programie po pomyślnym zakończeniu pobytu DODATKOWO PŁATNE:
Lot
Ubezpieczenie zdrowotne, wypadkowe, od odpowiedzialności cywilnej i rezygnacji z podróży
Koszty kursu językowego

Jakie warunki trzeba spełniać, żeby wyjechać jako au pair

Przeczytaj jakie warunki musisz spełniać, żeby zostać au pair.

Wypelnij formularz, żeby się zapisać!

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.