NOWE DOŚWIADCZENIA JAKO AU PAIR - ANGLIA CZEKA NA CIEBIE!

Królowa, czerwone dwupiętrowe autobusy i "Fish & Chips" - Anglia i jej smaczki są znane na całym świecie. Królestwo ma jednak dużo więcej do zaoferowania: Różne kultury, krajobrazy i dialekty sprawiają, że kraj jest zróżnicowany i różnorodny. Jako au pair w Anglii, znajdziesz dom z dala od domu z rodziną goszczącą w Londynie, południowej Anglii i innych częściach Wielkiej Brytanii. Herbatka w domku dla lalek, rysowanie po południu lub weekendowe wycieczki na malownicze wybrzeża wyspy - do Twoich obowiązków jako au pair w Anglii należy opieka nad dziećmi, jak również lekkie prace domowe. Odciążasz rodziców, wspierając ich w codziennym życiu rodzinnym i stając się ważną osobą kontaktową dla dzieci. To niesie ze sobą wielką odpowiedzialność. Aby mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach jako au pair w Anglii, doradzamy i wspieramy Cię przez cały czas trwania programu. Nasza organizacja partnerska w Anglii wybierze Twoją rodzinę goszczącą z największą starannością i z przyjemnością pomoże Ci w razie jakichkolwiek pytań lub problemów w czasie Twojego pobytu jako au pair. Poinformują Cię oni o kraju i jego mieszkańcach, o kursach angielskiego i zorganizują spotkania z innymi au pair w Twoim regionie. A jeśli nie wiesz, jak zachować się wobec rodziny goszczącej w danej sytuacji, możesz również skontaktować się z lokalnym personelem.

BREXIT

Jeśli chodzi o Brexit i związaną z tym niepewność co do przyszłych wymogów wjazdu, zaleca się, aby od teraz wjeżdżać do kraju z paszportem i wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Ponadto, podczas podróży należy zawsze mieć przy sobie "Formularz Zaproszenia od Rodziny Goszczącej" oraz numery telefonów rodziny goszczącej i angielskiej organizacji partnerskiej.

WAŻNE INFORMACJE W SKRÓCIE

Wiek: 18-35 lat Stan cywilny panna, bezdzietna Osoba niepaląca
Czas trwania pobytu: 6-12 miesięcy, możliwe 3 miesiące w lecie
Kieszonkowe: do £ 130  / tydzień
Daty wyjazdu: możliwe przez cały rok Czas pracy / tydzień: 15 do 35 godzin
Okres składania wniosków: najpóźniej 3 miesiące przed uruchomieniem  programu (na życzenie możliwe jest złożenie wniosku krótkoterminowego)

Programy w Anglii:

Au Pair:

⇒ Opieka nad dziećmi w pełnym wymiarze godzin 6 - 12 miesięcy 25-35 godzin pracy tygodniowo £ 80 do £ 115 kieszonkowego

Demi Pair:

⇒ Rano masz szkołę językową, a po południu będziesz u swojej rodziny goszczącej.
3 - 4 miesiące 15 godzin pracy tygodniowo

Au Pair Professional:

⇒ Opieka nad dziećmi w pełnym wymiarze godzin
⇒ Warunek wstępny: ukończone szkolenie lub dwa lata pracy w pełnym wymiarze czasu pracy jako wychowawca, pielęgniarka pediatryczna, asystentka społeczna, nauczycielka szkoły podstawowej lub położna 6 - 12 miesięcy 25-35 godzin pracy tygodniowo £ 100 do £ 130 kieszonkowego

WYJEŻDŻAM DO ANGLII! POBYT AU PAIR W UK

Nic tylko deszczowa pogoda i smutne twarze! Poznanie Anglii jako au pair oznacza przede wszystkim pozbycie się stereotypów. Od samego początku spotkacie się z uprzejmością i pomocnością mieszkańców wyspy, a wasza rodzina goszcząca przywita was serdecznie. W dni wolne będziesz miała okazję wziąć udział w kursie językowym, spotkać się z innymi au pair lub zwiedzić Anglię. Czy znasz już słynny na całym świecie pałac Buckingham w Londynie lub dzikie wybrzeże Kornwalii? Wykorzystaj ten czas i poznaj swój nowy dom! Podczas pobytu będziesz au pair przez sześć do dwunastu miesięcy. Anglia ma tę zaletę, że w okresie letnim możliwe są również krótsze pobyty, trwające dwa lub trzy miesiące. Bycie au pair w Anglii pozwala na naukę języka angielskiego tam, gdzie język świata jest w domu. Anglia jest również bogata w tradycje i cechy kulturowe. Odkryj fascynujące i ekscytujące cechy charakterystyczne dla Wysp Brytyjskich!

Masz dodatkowe pytania?

Przeczytaj sekcję najczęściej zadawane pytania i weź udział w programie au pair ze Sprachcaffe.

Chcesz zobaczyć jak wygląda procedura aplikacyjna?

Przeczytaj jak zostać au pair i wyjedź jako au pair ze Sprachcaffe.

CENA PROGRAMU:

Au pair, Demi Pair, Au Pair Professional - 1885 PLN

CO JEST WLICZONE W CENĘ PROGRAMU?

Wsparcie i przygotowanie do pobytu au pair
Wsparcie przy przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych
Znalezienie wybranej rodziny goszczącej
Osoba kontaktowa i wsparcie na miejscu
Bezpłatne zakwaterowanie we własnym pokoju i wyżywienie
Cotygodniowe kieszonkowe (z wyjątkiem Demi Pair)
Zaświadczenie o uczestnictwie w programie po pomyślnym zakończeniu pobytu DODATKOWO PŁATNE:
Lot
Ubezpieczenie zdrowotne, wypadkowe, od odpowiedzialności cywilnej i rezygnacji z podróży
Koszty kursu językowego

Jakie warunki trzeba spełniać, żeby wyjechać jako au pair

Przeczytaj jakie warunki musisz spełniać, żeby zostać au pair.

Wypelnij formularz, żeby się zapisać!

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.