AU PAIR W NOWEJ ZELANDII - WITAMY W KRAINIE BIAŁEJ CHMURY

Od gejzerów i wiecznie zielonych lasów deszczowych do wymarzonych plaż i lodowców - Nowa Zelandia jest bogata w kontrasty i różnorodna. Ekscytująca mieszanka różnorodności kulturowej i nowoczesnego stylu życia gwarantuje Ci niezapomniany pobyt jako au pair. Nowa Zelandia urzeknie cię i stanie się twoim drugim domem. Bycie au pair w Nowej Zelandii to poznanie kraju i jego mieszkańców oraz odkrycie prawdziwego raju na ziemi. Poza poznawaniem kultury, nabierzesz pewności siebie w mówieniu po angielsku i spędzisz dużo czasu z dziećmi rodziny goszczącej: oglądając kiwi w zoo, jedząc lody o smaku hokey-pokey lub bawiąc się na łonie natury.  Rodziny goszczące w Nowej Zelandii mieszkają zarówno na Wyspach Północnych jak i Południowych, ale zwykle umieszczamy au pair w okolicach Auckland i Wellington. Jeśli już wiesz, gdzie chciałabyś spędzić swój pobyt jako au pair, możesz wskazać swoje preferencje przy wyborze rodziny goszczącej. Postaramy się wziąć to pod uwagę, ale wskazane jest, aby być jak najbardziej elastycznym w odniesieniu do lokalizacji, liczby i wieku dzieci itp., ponieważ w przeciwnym razie ograniczysz liczbę dostępnych rodzin goszczących. Dzięki Sprachcaffe i lokalnym opiekunom podczas pobytu jako au pair w Nowej Zelandii zawsze będziesz mieć u boku pomocne i niezawodne osoby kontaktowe. Ponadto, nasz partner w Nowej Zelandii regularnie organizuje spotkania au pair, abyś mogła poznać inne au pair i nawiązać nowe znajomości. Zajęcia rekreacyjne i wycieczki również oferowane są przez naszego nowozelandzkiego partnera. Jeśli Twoje dzieci z rodziny goszczącej są w wieku przedszkolnym (0-5 lat), będziesz regularnie odwiedzany przez opiekuna rodziny goszczącej z organizacji partnerskiej. Otrzymasz najlepsze możliwe wsparcie w swojej pracy jako au pair i będziesz móc zadać mu wszelkie pytania, które mogą się pojawić. Ponadto w większych miastach często organizowane są cotygodniowe zajęcia dla najmłodszych, w których można uczestniczyć razem z dziećmi będącymi pod Twoją opieką.

TWOJA PRZYGODA CZEKA NA CIEBIE!

Zobacz, czego można doświadczyć podczas pobytu jako au pair w Nowej Zelandii na filmie naszej nowozelandzkiej organizacji partnerskiej.

Programy w Nowej Zelandii:

Au Pair:

⇒ Opieka nad dziećmi w pełnym wymiarze godzin przez 6-12 miesięcy
⇒ Aby pracować jako au pair w Nowej Zelandii musisz mieć prawo jazdy od co najmniej roku Kieszonkowe / tydzień: Od NZ$ 140 do 260

Au Pair Professional:

⇒ Opieka nad dziećmi w pełnym wymiarze godzin przez 12 miesięcy
⇒ Warunek wstępny: ukończone szkolenie lub dwa lata pracy w pełnym wymiarze czasu z dziećmi jako wychowawca, pielęgniarka pediatryczna, asystentka społeczna, nauczycielka szkoły podstawowej lub położna ⇒ Aby pracować jako au pair w Nowej Zelandii musisz mieć prawo jazdy od co najmniej roku Kieszonkowe / tydzień: Od NZ$ 200 do 320

DOŚWIADCZENIE JAKO AU PAIR - NOWA ZELANDIA JEST GOŚCINNA

Kia Ora to maoryskie pozdrowienie, które oznacza "szczęście i zdrowie", które odzwierciedla ciepło i gościnność Nowozelandczyków. Twoja rodzina goszcząca dołoży wszelkich starań, aby od samego początku pobyt był jak najbardziej przyjemny. Oprócz tego, że będziesz au pair w Nowej Zelandii, będziesz mieć mnóstwo wolnego czasu, aby uczestniczyć w regularnych spotkaniach z innymi au pair i wypróbować różne aktywności od kajakarstwa i jazdy konnej do trekkingu na lodowcu i bungee jumping. Po kilku godzinach jazdy po lewej stronie drogi, nie będzie stanowić to już dla Ciebie problemu. Z 12-miesięczną wizą Working Holiday Visa można kontynuować zwiedzanie kraju po zakończeniu pobytu au pair i odkrywać ekscytujące miasta, takie jak Auckland, Wellington lub lokalizacja "Władcy pierścieni", czyli Queenstown. Aplikuj na au pair teraz - Nowa Zelandia czeka na Ciebie!

WAŻNE INFORMACJE W SKRÓCIE

Wiek: 18 - 30 lat Stan cywilny panna, bezdzietna Osoba niepaląca
Czas trwania pobytu: 6 - 12 miesięcy / dla Demi Pair 3 - 12 miesięcy
Kieszonkowe / tydzień: Od $ 175 / Demi Pair od $ 80
Daty wyjazdu: możliwe przez cały rok Godziny pracy: 20-45 godzin / tydzień
Okres składania wniosków: co najmniej 6 miesięcy przed uruchomieniem żądanego programu (na życzenie możliwe jest złożenie wniosku krótkoterminowego)

Przed wyjazdem do Nowej Zelandii jako Au Pair

Aby jak najlepiej przygotować się do swojej przygody z programem au pair, zapraszamy do kontaktu z nami. Będziesz miała okazję spotkać się z innymi au pair z wyprzedzeniem i wymienić informacje na temat swojego najbliższego pobytu za granicą. Zapewnimy Ci wyczerpujące informacje na temat np. lokalnego wsparcia, wizy, życia jako au pair itp. Ponadto, chcielibyśmy przekazać kilka sugestii i wskazówek dotyczących czasu spędzonego z rodziną goszczącą.
Czy masz jakieś pytania dotyczące swojego pobytu?
Chętnie odpowiemy mailowo lub telefonicznie.

AU PAIR W NOWEJ ZELANDII - DNI ORIENTACYJNE W AUCKLAND

Gdzie lepiej zacząć swój pobyt jako au pair niż w największej metropolii Nowej Zelandii? W Auckland możesz wziąć udział w dniach orientacyjnych naszej nowozelandzkiej organizacji partnerskiej razem z au pair z całego świata. Będziesz intensywnie przygotowana do pracy z dziećmi w Nowej Zelandii (np. w temacie podatków, jazdy po lewej stronie, otwarcia konta bankowego itp.) i weźmiesz udział w kursie pierwszej pomocy dla dzieci. Koszty szkolenia, zakwaterowania i wyżywienia są już wliczone w cenę programu. Po szkoleniu przeniesiesz się do swojej rodziny goszczącej. Twoja przygoda jako au pair w Nowej Zelandii zaczyna się już teraz!

Masz dodatkowe pytania?

Przeczytaj sekcję najczęściej zadawane pytania i weź udział w programie au pair ze Sprachcaffe.

Chcesz zobaczyć jak wygląda procedura aplikacyjna?

Przeczytaj jak zostać au pair i wyjedź jako au pair ze Sprachcaffe.

Ile kosztuje ten program?

CENY PROGRAMU:

Au pair, Au Pair Professional - 2190 PLN  

CO JEST WLICZONE W CENĘ PROGRAMU?

Wsparcie i przygotowanie do pobytu au pair
Wsparcie przy przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych
Znalezienie wybranej rodziny goszczącej
Osoba kontaktowa i wsparcie na miejscu
Bezpłatne zakwaterowanie we własnym pokoju i wyżywienie
Cotygodniowe kieszonkowe
Zaświadczenie o uczestnictwie w programie po pomyślnym zakończeniu pobytu DODATKOWO PŁATNE:
Lot
Ubezpieczenie zdrowotne, wypadkowe, od odpowiedzialności cywilnej i rezygnacji z podróży
Koszty kursu językowego

Jakie warunki trzeba spełniać, żeby wyjechać jako au pair

Przeczytaj jakie warunki musisz spełniać, żeby zostać au pair.

Wypelnij formularz, żeby się zapisać!

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.