🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Sprachcaffe Informacje prawne

Skontaktuj się z nami telefonicznie, faksem, e-mailem lub listownie. W razie dodatkowych pytań możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Jeśli chcesz podzielić się z nami opinią na temat naszych produktów lub naszej strony internetowej, oferujemy również formularze opinii.

Sprachcaffe Reisen GmbH

Gartenstraße 6

60594 Frankfurt

Telefon: +49 69 6109120

Fax: +49 69 61091299

E-mail: info_ett_@sprachcaffe_dot_.com

Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 9:00 - 19:00

Uprawnieni przedstawiciele zarządu: Alberto Sarno, Marcello Sarno

Sąd rejestrowy: Sąd Okręgowy we Frankfurcie Numer rejestru: HRB 25400

Numer identyfikacyjny podatku VAT zgodnie z § 27 a ustawy o podatku od towarów i usług: DE114213224

SPRACHCAFFE to zastrzeżona marka Sprachcaffe Reisen GmbH

Ostrzeżenie dotyczące odpowiedzialności:

Ta strona internetowa zawiera linki do stron internetowych osób trzecich ("linki zewnętrzne"). Te strony internetowe podlegają odpowiedzialności ich operatorów. Przy pierwszym łączeniu linków zewnętrznych, dostawca sprawdził treści obce pod kątem możliwych naruszeń prawa. W tym czasie nie było widocznych naruszeń prawa. Dostawca nie ma wpływu na aktualny i przyszły kształt oraz treść połączonych stron. Umieszczenie linków zewnętrznych nie oznacza, że dostawca przyjmuje sobie treści znajdujące się za tymi odnośnikami. Stała kontrola linków zewnętrznych nie jest dla dostawcy akceptowalna bez konkretnej wskazówki o naruszeniach prawa. Jednak w przypadku stwierdzenia naruszeń prawa takie linki zewnętrzne zostaną natychmiast usunięte.

Przy tworzeniu tej strony internetowej podejmowane są wszelkie starania, aby zawarte w niej informacje były jak najbardziej aktualne, merytorycznie poprawne i jednoznaczne. Pomimo wszelkich starań może jednak dojść do przypadkowych błędów. Dostawca wyłącza zatem wszelką odpowiedzialność za błędy literowe lub drukarskie oraz za dokładność, kompletność i aktualność informacji zawartych na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Informacje i dane udostępniane na tej stronie internetowej mogą być zmieniane w każdej chwili bez wcześniejszego uprzedzenia.

Ochrona danych osobowych

Oto nasza polityka prywatności.