🌼 Skorzystaj z naszej wiosennej zniżki! 🌼

­Już teraz zaplanuj wyjazd na naukę języka i zapewnij sobie atrakcyjną zniżkę! Dostępne tylko przez ograniczony czas!

Zapisz się teraz

Kursy hiszpańskiego przygotowywujące do egzaminów

EXAMEN DELE

Egzamin D.E.L.E. (Diploma de Español Como Lengua Extranjera) jest uznawany przez Ministra Edukacji Hiszpanii i potwierdza poziom opanowania języka hiszpańskiego na 3 poziomach.

Na kursie przygotowywującym do egzaminu DELE podczas 20 lekcji tygodniowo, studenci rozwijają umiejętności mówienia i pisania oraz koncentrują się na rozumieniu struktur gramatycznych. Podczas przygotowania do egzaminu, nasi nauczyciele zapoznają Cię z formą i strukturą egzaminu, korzystając z różnych przykładów i ćwiczeń. Więcej o samym egzaminie DELE. znajdziesz na stronie internetowej Diplomas of Spanish - informacje w kilku językach.

Instytut Cervantesa w Polsce wydaje dyplomy potwierdzające uzyskanie EXAMEN DELE - Diplomas de Espańol como Lengua Extranjera w imieniu Ministerstwa Edukacji i Kultury Hiszpanii.

Kursy egzaminacyjne z hiszpańskiego w naszych szkołach językowych:

Kurs egzaminacyjny trwa 8 tygodni. Do egzaminu D.E.L.E. możesz się przygotować w następujących szkołach językowych Sprachcaffe:

  • Kursy przygotowujące do D.E.L.E. w Barcelonie, Hiszpania
  • Kursy przygotowujące do D.E.L.E. w Maladze, Hiszpania
  • Kursy przygotowujące do D.E.L.E. w Madrycie, Hiszpania

Egzamin D.E.L.E. składa się z następujących części:

Trzy poziomy DELE:

  • Certificado Inicial de Español
  • Diploma Básico de Español
  • Diploma Superior de Español

Egzamin sprawdza umiejętności kandydata: czytanie, pisanie, mówienie oraz rozumienie języka hiszpańskiego. Kandydaci powinni być w stanie radzić sobie w sytuacjach wymagających określonego stosowania języka, czytać proste książki i artykuły, pisać proste listy czy robić notatki podczas spotkania. Egzaminy D.E.L.E. odbywają się trzy razy w roku, w maju, sierpniu I listopadzie. Cena kursu nie obejmuje opłaty egzaminacyjnej.

 

Kursy egzaminacyjne - przygotowanie do DELE

Kurs hiszpańskiego w Maladze lub Barcelonie

8 tygodni w szkole hiszpańskiego

Więcej >> »