🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Kursy hiszpańskiego przygotowywujące do egzaminów

EXAMEN DELE

Egzamin D.E.L.E. (Diploma de Español Como Lengua Extranjera) jest uznawany przez Ministra Edukacji Hiszpanii i potwierdza poziom opanowania języka hiszpańskiego na 3 poziomach.

Na kursie przygotowywującym do egzaminu DELE podczas 20 lekcji tygodniowo, studenci rozwijają umiejętności mówienia i pisania oraz koncentrują się na rozumieniu struktur gramatycznych. Podczas przygotowania do egzaminu, nasi nauczyciele zapoznają Cię z formą i strukturą egzaminu, korzystając z różnych przykładów i ćwiczeń. Więcej o samym egzaminie DELE. znajdziesz na stronie internetowej Diplomas of Spanish - informacje w kilku językach.

Instytut Cervantesa w Polsce wydaje dyplomy potwierdzające uzyskanie EXAMEN DELE - Diplomas de Espańol como Lengua Extranjera w imieniu Ministerstwa Edukacji i Kultury Hiszpanii.

Kursy egzaminacyjne z hiszpańskiego w naszych szkołach językowych:

Kurs egzaminacyjny trwa 8 tygodni. Do egzaminu D.E.L.E. możesz się przygotować w następujących szkołach językowych Sprachcaffe:

  • Kursy przygotowujące do D.E.L.E. w Barcelonie, Hiszpania
  • Kursy przygotowujące do D.E.L.E. w Maladze, Hiszpania
  • Kursy przygotowujące do D.E.L.E. w Madrycie, Hiszpania

Egzamin D.E.L.E. składa się z następujących części:

Trzy poziomy DELE:

  • Certificado Inicial de Español
  • Diploma Básico de Español
  • Diploma Superior de Español

Egzamin sprawdza umiejętności kandydata: czytanie, pisanie, mówienie oraz rozumienie języka hiszpańskiego. Kandydaci powinni być w stanie radzić sobie w sytuacjach wymagających określonego stosowania języka, czytać proste książki i artykuły, pisać proste listy czy robić notatki podczas spotkania. Egzaminy D.E.L.E. odbywają się trzy razy w roku, w maju, sierpniu I listopadzie. Cena kursu nie obejmuje opłaty egzaminacyjnej.

 

Kursy egzaminacyjne - przygotowanie do DELE

Kurs hiszpańskiego w Maladze lub Barcelonie

8 tygodni w szkole hiszpańskiego

Więcej >> »