Gençler için İngiltere'de Dil Kursları

İngiltere'de harika zaman geçirin ve İngilizcenizi geliştirin.

Dil okullarımıza göz atın »

Sprachcaffe Espresso İndirimi ile 400 €'ya kadar tasarruf edin!

Bir sonraki dil seyahatinizde büyük bir tasarruf sağlayın! İnanılmaz indirimlerimizden yararlanın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Beklemeyin; bugün tasarruf etmeye başlayın!

 

Şimdi tasarruf edin

Gençler için İngiltere'de İngilizce Öğrenin

İngiltere'deki İngilizce kursları, gençlere İngilizcenin ortaya çıktığı ülkeyi görmeleri için harika bir fırsat sunuyor. Kraliçe II. Elizabeth'in evi, balık cipsi, çay, futbol ve yeşil parklar ve tarlalarla kaplı İngiltere, tarih ve geleneklerle dolu bir ülkedir. Aynı zamanda son derece çok kültürlü bir ülkedir ve ülkenin kendi büyüleyici ulusal özellikleriyle birleştiğinde kültürlerin ve etkilerin karışımı, deneyimlenmesi gereken benzersiz bir şeydir.

Modern zamanlarda İngilizce becerilerinin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz - gençler, iş ve seyahat dünyasında ilerlemek için yaşlandıkça genellikle bu hayati beceriye ihtiyaç duyarlar. Bununla birlikte, bazen gençler, günlük durumlarda pratik uygulamasını görmeden İngilizce'nin önemini tam olarak anlamazlar. Bu yüzden yurtdışında İngilizce eğitimi çok önemlidir. İngilizce okullarımızdaki gençler, sınıf arkadaşları ve yerel halkla iletişim kurmak için gün boyunca İngilizce kullanırlar ve bu da onlara İngilizce'nin ne kadar yararlı olduğunu gösterir.

İngilizce'nin doğum yeri

William Shakespeare, Geoffrey Chaucer ve Mary Shelley diyarında İngilizce öğrenin!

Eşsiz manzaralar ve ilgi çekici yerler

Londra'nın son moda mağazalarında alışverişe gidin veya Brighton'ın güzel kumsallarında yürüyüşe çıkın: İngiltere'de her şey var!

Dil Okullarımız

Londra, Brighton ve Bournemouth'daki dil okullarımız arasından seçim yapın

İngilizce Dil Okulları

Bournemouth

Bournemouth'ta İngilizce Öğren

Londra North College

Gerçek Bir İngiliz Kampsünde Dil Eğitimi

Devamı »
Eastbourne

İngiltere'nin güneyinde 12 yaş ve üstü öğrenciler İngilizce öğrenme

Neden İngiltere'deki yurtdışında İngilizce eğitim programlarını seçmelisiniz?

Gençler, İngilizce kurslarımızdan birinde İngiltere'de vakit geçirerek, kendi ülkelerinde asla kazanamayacakları temel kelime ve iletişim becerilerini kazanırlar. İngiltere'de geçirdikleri süre boyunca, gençler İngiliz aksanlarının çeşitliliğine ve İngiliz halkının gelenek ve göreneklerine alışırlar. İngiltere'nin yemek, müzik, televizyon, spor ve genel popüler kültürü hakkında bilgi edinirler.

İngiltere'deki İngilizce okullarımızdan birinde vakit geçirmenin tek faydası bu değil; buradayken dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinecek, okulda harika oyunların, partilerin ve film gecelerinin, ayrıca açık hava etkinliklerinin, sporların ve gezilerin tadını çıkaracak ve son olarak ama en az değil, okula gitmek için yeterli boş zamanınız olacak. oda arkadaşlarınızı veya ev sahibi ailenizi tanıyın ve tercih ettiğiniz şehri keşfedin.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın