Opinia o szkole na Malcie

Zawsze z przyjemnością wspominam pobyt w szkole Sprachcaffe na Malcie. Gdybym miał jeszcze raz wyjechać na językowe wakacje, zdecydowanie wybrałbym Sprachcaffe. Mój wybór pokierowany byłby doświadczeniem z pobytu w szkole w lipcu 2014 roku.

Pierwsze pozytywne wrażenie zrobił na mnie transfer z lotniska do rodziny goszczącej. To, co świadczy o wyjątkowej dbałości o klienta ze strony szkoły to fakt, że nawet po mnie, podróżującego w pojedynkę, szkoła wysłała kierowcę. Podczas mojego pobytu u rodziny goszczącej poczułem, że gospodarze nie są przypadkowymi osobami, a raczej zostali starannie wybrani. Pani, u której mieszkałem, była pozytywnie nastawiona i zawsze chętna do rozmowy, dzięki niej poznałem maltańską kulturę i styl życia.

To, co zrobiło na mnie największe wrażenie to urok całej Malty i wspaniali pracownicy szkoły. Malta to wyspa z niesamowitymi widokami oraz rajską zatoką „Blue lagoon”. Duże wrażenie zrobiło również na mnie to, że piękny budynek szkoły to dawna baza wojskowa! Byłem zachwycony kontaktem z pełnymi energii i pasji pracownikami szkoły w kampusu, którzy sprawili, że mój miesięczny pobyt w Sprachcaffe był dla mnie ogromną przyjemnością.

Pracownicy szkoły byli zawsze sympatyczni, weseli i gotowi do pomocy, dzięki czemu czułem się bezpiecznie i wiedziałem, że gdybym napotkał jakieś przeszkody albo problemy, to miałbym się do kogo zwrócić o pomoc. Również sami nauczyciele byli bardzo otwarci – na przykład pomogli przenieść mi się do bardziej zaawansowanej grupy po tym, jak nie czułem się dobrze w tej, do której trafiłem na początku.

Miałem ogromną przyjemność uczestniczenia w lekcjach prowadzonych przez niezwykle kulturalnego, ale jednocześnie wyluzowanego nauczyciela (jeśli się nie mylę, miał na imię Jason). Nie dość, że w mojej grupie znajdowali się świetni ludzie, to sposób nauczania i ludzkie podejście Jasona sprawiały, że lekcje były niezwykle wartościowe i ciekawe. Chciałabym przekazać Jasonowi szczere podziękowania za energię, która dawał grupie i powiedzieć, że przebywanie na jego zajęciach było czystą przyjemnością!

Gdybym miał jeszcze raz wybrać szkołę językową za granicą, byłoby to Sprachcaffe przede wszystkim ze względu na całokształt rozwoju firmy – jest to sieć szkół językowych na całym świecie. Biorąc pod uwagę liczbę szkół i różnorodność nauczanych języków, jestem pod wrażeniem determinacji, pewności oraz wizji rozwoju firmy w kierunku nauczania języków.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie mógłbyś połączyć szlifowanie języka angielskiego z nawiązaniem nowych ciekawych znajomości, a to wszystko w pięknej słonecznej scenerii  - wybierz szkołę Sprachcaffe na Malcie!

Stanislav

>> zobacz oryginalną opinię