✓ Chiny

Biznesowe kursy językowe w Chinach

Chiny od dawna należą do najważniejszych narodów na świecie. Są niekwestionowanym numerem jeden w eksporcie, szczególnie w przypadku dóbr konsumpcyjnych i komercyjnych. Tylko kilka artykułów w typowych gospodarstwach domowych nie jest „Made in China”. Chiny stały się w ostatnich latach coraz ważniejsze nie tylko pod względem ilościowym, ale także jakościowym i dlatego stały się jednym z najważniejszych partnerów handlowych wielu firm na świecie. Dzisiaj komunikacja nie ogranicza się już do targów, ale do platform takich jak Alibaba i tym podobne, które umożliwiają bezpośrednią i nieskomplikowaną wymianę z chińskimi kolegami.

  • Popraw znajomość języka za granicą
  • Biznesowe kursy   dopasowane do Twoich potrzeb
  • Biznesowe kursy w Chinach

Miejsce

Pekin to wyjątkowy cel podróży. W tym niesamowitym mieście znajduje się nasza nowoczesna szkoła językowa.

Nauka 24/7

Uczysz się języka tam, gdzie używa się go na co dzień. Dzięki temu, nauka trwa także po lekcjach.

Wybór kursów

W naszych szkołach wybierzesz kurs na miarę swoich potrzeb. Zapewnimy odpowiedni poziom i zakres materiału.

(Do)finansowanie

Warto dowiedzieć się u swojego pracodawcy, czy jest możliwość zdobycia (do)finansowania do kursu językowego.

Większość Chińczyków ma solidną znajomość języka angielskiego. Ale często nie wystarczy komunikować się tylko w języku angielskim. Kiedy dwie strony mówią w języku obcym, często pojawiają się nieporozumienia. Dzięki znajomości języka chińskiego, nierzadko będziesz traktowany preferencyjnie. Dlatego znajomość języka chińskiego jest często bardzo przydatna w świecie zawodowym. Skorzystaj z szansy i bądź o krok przed konkurencją.

Wiele dużych firm technologicznych ma siedzibę w Chinach. Wiele nowych i innowacyjnych produktów pochodzi z Chin, a przemysł technologiczny jest jednym z wiodących na świecie. Dlatego też rynek jest bardzo interesujący dla wielu inwestorów kapitałowych. Dzięki naszemu kursowi chińskiego na urlopach edukacyjnych uczymy Cię ważnych podstaw wszelkiej komunikacji biznesowej. Odtąd będziesz musiał polegać nie tylko na lokalnych mediach, ale będziesz także mógł pozyskiwać wiadomości bezpośrednio z Chin poprzez nabyte umiejętności językowe.

Nasze kursy chińskiego oferują wszystko, czego potrzebujesz do komunikacji biznesowej: od początkowych etapów łatwej komunikacji po retoryczne zawiłości ważnych negocjacji - w tym zasady komunikacji i uprzejmości. Dzięki temu poczujesz się dobrze na każdym spotkaniu biznesowym!

Biznesowy chiński w Chinach

Nasza szkoła językowa znajduje się w chińskiej stolicy - w Pekinie! Z ponad 21 milionami mieszkańców Pekin jest nie tylko jednym z największych, a dodatkowo jednym z najstarszych miast o wspaniałej historii sięgającej ponad 3000 lat. Nie daj się zastraszyć Pekinowi, ponieważ pomimo wielu mieszkańców, sami Chińczycy są znani ze swojej legendarnej gościnności. Pekińczycy są bardzo zainteresowani kulturowo i cieszą się z turystów z krajów zachodnich.

Właśnie te doświadczenia i otwartość ludzi pomogą ci nauczyć się chińskiego. Tak zwane „Środkowe Królestwo” jest bez wątpienia warte odwiedzenia, oferując wyjątkową mieszankę futurystycznego dużego miasta i imponującego dziedzictwa. Nie tylko miasto, ale także piękne krajobrazy wokół Pekinu oferują wiele wspaniałych zabytków, takich jak Wielki Mur Chiński lub starożytne pałace. Wszystko to sprawia, że ​​Twój kurs językowy w Chinach jest niezapomnianym przeżyciem.

Chińska metropolia Pekin zafascynuje Cię kontrastami między tradycją a nowoczesnością, niezliczonymi zabytkami i różnorodną kuchnią. Nasze kursy językowe w Chinach organizowane są w szkole językowej Sprachcaffe, w pobliżu „Zakazanego Miasta” wielkiego kompleksu pałacowego w centrum Pekinu. Przekonasz się, że cudownie wtapiasz się w kulturę i miasto, dzięki czemu możesz uczyć się efektywnie na miejscu.

W Pekinie oferujemy kursy intensywne, bardzo intensywne lub różne kursy łączone. Intensywne kursy mają na celu przybliżenie języka w bardzo krótkim czasie. Super Intensywne kursy składają się z intensywnych kursów oraz dwóch dodatkowych lekcji dziennie, dzięki którym nasi trenerzy językowi mogą robić z tobą jeszcze bardziej efektywny postęp. Łączone kursy to połączenie lekcji indywidualnych i grupowych. Zwłaszcza w przypadku zajęć indywidualnych, nasi nauczyciele mogą jeszcze bardziej reagować na Twoje życzenia.