Biznesowe kursy w Pekinie

  • Kolorowe miasto łączące tradycję z nowoczesnością
  • Biznesowy kurs chińskiego Pekin - lekcje indywidualne
  • Zakwaterowanie w apartamentach i pensjonacie

Kurs chińskiego w pobliżu Zakazanego Miasta, w samym sercu Pekinu. Nasza szkoła językowa zlokalizowana jest w Ogrodzie Cesarskim. W tym kraju o rosnącym znaczeniu międzynarodowym, możesz nie tylko uczyć się chińskiego, ale również poznawać starożytną kulturę Chin, którą udało się zachować w kraju.

Pekin obecnie zamieszkuje ponad 13 milionów osób. Jest to polityczne i kulturalne centrum Chin. Nasza szkoła Sprachcaffe znajduje się blisko zakazanego miasta, majestatycznego kompleksu pałacowego w samym sercu miasta.

Z jednej strony to główny azjatycki ośrodek handlowy, z drugiej miejsce przepełnione starożytną historią i niezwykłą kulturą. W 2008 roku Pekin był gospodarzem Igrzysk Olimpijskich, w związku z czym miasto przeszło liczne przeobrażenia.

Twój kurs biznesowego chińskiego w Pekinie

 

Jeśli wybierzesz jeden z naszych wysokiej jakości kursów języka chińskiego w Pekinie, możesz sam wpłynąć na jego plan i realizowany materiał, tak aby odpowiadał Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Oferujemy:

  Liczba lekcji w tygodniu* Minimalny okres Wielkość grupy  
Zajęcia indywidualne 20 lub 30 1 tydzień 1 osoba Szczegóły

Zakwaterowanie podczas kursu

Wybierz rodzaj zakwaterowania, który najbardziej Ci odpowiada:
Zakwaterowanie Pokoje Wyżywienie Wyposażenie Odległość od szkoły  
Apartament standardowy 1 lub 2 osobowe We własnym zakresie Salon z jadalnią, kuchnia, 2 łazienki, TV, lodówka, pralka, klimatyzacja/ogrzewanie 30- 40 min. transportem publicznym Szczegóły
Rezydencja 1 lub 2 osobowe HB (od poniedziałku do piątku) Toaleta, TV, klimatyzacja, telefon, czajnik, regularny serwis sprzątający, pralnia dostępna za drobną opłatą 10 - 15 min. na piechotę Szczegóły
BB - śniadanie, HB - śniadanie i obiadokolacja, FB - pełne wyżywienie

Szczegółowe informacje na temat biznesowych kursów chińskiego w Pekinie, cenach, terminach i możliwości rezerwacji znajdziesz na stronie o kursach językowych w Pekinie. Jeżeli nadal masz wątpliwości albo pytania, wypełnij nasz formularz kontaktowy lub zadzwoń – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Sprachcaffe rekomenduje biznesowy kurs chińskiego w Pekinie jako inwestycję w znajomość języka, który za kilka lat w sferze biznesowej i gospodarcze będzie dominującym na całym świecie.