✓ Niemcy

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Kursy biznesowego języka niemieckiego w Niemczech

Biznesowy kurs językowy Sprachcaffe u naszych zachodnich sąsiadów to możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym - udanego urlopu z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Lokalizacja naszych kursów w Niemczech to finansowa, gospodarcza stolica całej Europy - Frankfurt, nie ma więc lepszego miejsca na naukę języka biznesu aniżeli nasza szkoła.

Zajęcia indywidualne jakie oferujemy są najefektywniejsza formą nauki, która pozwala na ingerencję ucznia w przerabiany materiał, tematykę czy tempo nauki. Zajęcia z języka biznesowego odbywają się w małych grupach, dzięki czemu efektywność jest bardzo zadowalająca. Poznajesz tu specjalistyczne słownictwo z zakresu biznesu oraz skutecznej komunikacji. Po zajęciach otoczonym jest się językiem niemieckim co z kolei sprzyja praktycznym ćwiczeniom języka w realnym świecie, wśród jego rodzimych użytkowników.

  • Ucz się niemieckiego od native speakerów
  • Niemiecki profesjonalizm nauczania
  • Biznesowe kursy we Frankfurcie 

Biznesowy niemiecki w Niemczech

Realizuj swoje cele zawodowe z biznesowym kursem językowym we Frankfurcie, centralnie położonym mieście finansowym. Przekonasz się, że w takim kosmopolitycznym otoczeniu nauka odbywa się prawie bez wysiłku! Bogata oferta szkoły sprawi, że Twój biznesowy kurs języka niemieckiego w Niemczech będzie niezapomnianym doświadczeniem. Możesz wziąć udział w kursie niemieckiego biznesowego, komunikacji, a oprócz tego zapisać się na lekcje indywidualne, podczas których nauczyciel zwróci uwagę na Twoje osobiste zainteresowania i potrzeby. Dodatkowo, masz możliwość korzystania z bogatego programu zajęć pozalekcyjnych, współorganizowanych przez szkołę. Sprzyjają one integracji, a co za tym idzie rozbudowaniu swojej sieci networkingowej.