Efektywne kursy języka angielskiego w USA

Kurs angielskiego w Stanach

Najbardziej efektywnym sposobem na naukę angielskiego za granicą są m.in. kursy w USA, gdzie język angielski jest wszechobecny. Nauka angielskiego w Ameryce jest bardzo popularna, ponieważ językiem tym posługują się wszyscy Amerykanie, którzy są wyjątkowo otwarci i komunikatywni. Znaczenie angielskiego w życiu prywatnym i zawodowym jest niezmiernie ważne. Posiadamy 3 szkoły w USA w: Nowym Jorku, Los Angeles i Bostonie.Podczas kursu angielskiegobędziesz nieustannie otoczony językiem i w ten sposób nauczysz się go dużo szybciej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Język globalny

Ucz się angielskiego łatwo i skutecznie oraz sprawdź swoje nowe umiejętności w najlepszym miejscu.

Słynne miasta

Nowy Jork, Boston, Los Angeles to miasta, które zna każdy. W nich nauczysz się angielskiego!

Kursy biznesowe

Popraw swoje umiejętności językowe w Stanach Zjednoczonych. Twój pracodawca na pewno to doceni!

Czas wolny

Korzystaj z czasu wolnego po lekcjach i rób niesamowite rzeczy z nowymi znajomymi ze Sprachcaffe!

Angielski w Nowym Jorku, Bostonie i LA

Dlaczego nauka języka angielskiego w USA?

Kursy języka angielskiego w USA to szansa na poprawę znajomości języka jak również na poznanie tego niesamowitego kraju. Poznaj różnorodność Stanów Zjednoczonych, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Od modnych klubów, niepowtarzalnej natury, po wycieczki i różne rodzaje aktywności, sztukę oraz sport. Podczas Twojego programu nauki za granicą będziesz mógł również poznać tradycje i zwyczaje Amerykanów, ich otwartość, życzliwość i prawdziwą amerykańską kuchnię - to wszystko podczas jednego z kursów angielskiego w USA.

Zapraszamy do przeczytania recenzji studentów, który odbyli już kurs - zobacz opinie o Los Angeles. Posiadamy 30 letnie międzynarodowe doświadczenie na całym świecie, liczne prestiżowe akredytacje jak i własne szkoły językowe w USA, które należały poprzednio do prestiżowej sieci szkół GEOS. 

Katalogi Sprachcaffe

✓ Wszystkie najlepsze oferty w Twoich rękach
✓ Kompaktowo i przejrzyście
✓ Szkoły w ciekawych miejscach
✓ Katalog otrzymasz jeszcze dzisiaj
✓ Plik PDF wysyłamy na Twój email

Zamów katalog

Nasz magazyn online

W naszym magazynie o językach obcych i podróżach znajdziesz interesujące artykuły, z których dowiesz się o ekscytujących wyprawach, przygodach oraz zgłębisz swoją wiedzę na temat różnych kultur. Podrzucamy także rady, jak skutecznie uczyć się języków!

Czytaj »

*/