Szkoła w Szanghaju
  • Świetna lokalizacja w centrum
  • Profesjonalni nauczyciele - native speakerzy
  • Nowocześnie wyposażone, przestronne sale lekcyjne 
  • Kursy chińskiego

Jak wygląda nasza szkoła w Szanghaju?

Odwiedź Szanghaj błyszczącą, multikulturową metropolię dalekiego wschodu, gdzie starożytna chińska tradycja i kultura spotyka się z nowoczesnością. Język chiński to obecnie najszerzej używany język świata, którego znaczenie nieustannie wzrasta. Ucz się chińskiego w Szanghaju, jednym z najnowocześniejszych miast Chin i poznaj życie jego mieszkańców na własnej skórze.

Nasza szkoła chińskiego w Szanghaju oferuje wspaniałe środowisko i warunki do nauki: jasne i przestronne, odpowiednio wyposażone sale lekcyjne łączące się z orientalnym wystrojem budynku, który nie pozwala zapomnieć, że znajdujemy się w centrum Szanghaju.

Szkoła udostępnia darmowe WIFI oraz wspólną salę, gdzie między zajęciami kursanci mogą spędzać wspólnie czas. Zakwaterowanie znajduje się w stosunkowo niewielkiej odległości od szkoły, możesz do niego dojeżdżać środkami transportu publicznego z innymi kursantami z  całego świata - ćwicząc przy okazji swój chiński.

Liczba osób w grupach zajęciowych na kursach standardowym i intensywnym jest ograniczona do 10 aby nauka była efektywna i każdy mógł liczyć na wsparcie nauczyciela. Jeśli nadal to dla Ciebie za mało oferujemy również kursy indywidualne z samym nauczycielem. Wszystkie lekcje prowadzą native speakerzy z doświadczeniem w nauczaniu języka.