2 tygodnie od 5 952zł

W cenie: Kurs standardowy, rodzina goszcząca + pełne wyżywienie, standardowy program animacji, wycieczka (min. 2 tyg.) i opieka naszych Teamerów, oraz transfery z i na lotnisko.

Sprawdź ceny

Moja podróż językowa była przyjemnym i ciekawym doświadczeniem. Po wylądowaniu na lotnisku na Malcie, kierowca szybko i sprawnie zabrał mnie i pozostałych kursantów na kampus Sprachcaffe w St. Julians. Po szybkim zameldowaniu się, opiekun pokazał mi mój pokój, w którym miałem zamieszkać z dwoma innymi chłopcami (w tym z kolegą, z którym przyleciałem). Pokój nie był duży ale nie po to przyleciałem na Maltę, żeby siedzieć w pokoju. Od następnego dnia miałem lekcje angielskiego, które odbywały się od 9 rano do 12 15. Na azjęciach panowała przyjazda atmosfera. Mój nauczyciel ciekawie prowadził lekcje. Bieżąca tematyka i różnorodność kulturowa wpływały na atrakcyjność zajęć. Podczas 15-minutowej przerwy między lekcjami wszyscy spotykalismy się z opiekunami żeby porozmawiać o tym, w jakich zajęciahc dodatkowych chcemy brać udział. Wybór zajęc był duży: siatkówka plazowa, wycieczki po wyspie, imprezy itp.

Oczywiście taki obóz to nie tylko wcieczki ale też relaks, np. na basenie albo pobliskiej plaży. Jeśli chodzi o wyżywienie to wybór był równie duży. Korzystałem ze standardowego wyżywienia zawartego w pakiecie (śniadanie, lunch i kolacja) ale we własnym zakresie można było skorzystać z dodatkowego wyboru w bistro na terenie kampusu lub licznych restauracji w St. Julians.

Podsumowując chciałbym powiedzieć, że wyjazd językowy to świetna okazja do podszlifowania umiejętności językowyach, poznania ludzi z całego świata i spędzenia udanych wakacji.

 

Lukas Dorsch (Niemcy)                                                                        zobacz oryginalną opinię >>