Yetişkinler için Yurtdışı Dil Kursları

Sprachcaffe yabancı dil öğrenme serüveninizi bir zevk haline getirir.

Yetişkinler için kurslarımızı keşfedin »

Yurtdışı İngilizce Kursları

Günümüzün küresel ortak dili olan İngilizce hemen hemen tüm dünya tarafından kullanılan ortak iletişim dilidir. 1,8 milyar kişi tarafından kullanılan İngilizce, iletişim diplomatik alanlardan teknolojiye, bilişim, yönetim ve eğlence sektörüne kadar özel ve profesyonel her alanda etkin dil olarak kabul edilmektedir.

Uluslararası platformlarda bulunmak isteyen her kişinin bilmesi gereken bu dili öğrenmenin en kolay yolu ise İngilizce'nin anadil olarak konuşulduğu ülkelerde anadili İngilizce olan öğretmenlerle öğrenmektir. Yurtdışında İngilizce eğitimi almanın pek çok farklı getirisi vardır: bir dili konuşulduğu bölgede öğrendiğiniz takdirde daha rahat kullanabilirsiniz; öğrendiğiniz dili sürekli olarak duymak, görmek, okumak ve kullanmak öğrenme hızınızı arttırır ve akılda kalma süresini uzatır; dili öğrenirken bu dili konuşanların geleneklerini, görgülerini ve yaşamlarını da tanıma fırsatı elde edersiniz.

İngilizce Dil Okulları

Neden yurtdışında İngilizce eğitimi almalısınız?

İngilizce, dünyada en fazla konuşulan dillerden birisi olmakla bilirkte uluslararası iş ve ticaret alanında kendini ispatlamış bir dildir. Resmi dili İngilizce olan ve günlük yaşamda İngilizce konuşulan İngiltere, Kanada, Malta ya da ABD gibi ülkelerde yabancı öğretmenlerle İngilizce öğrenebilirsiniz. Yurtdışındaki İngilizce eğitiminiz boyunca yerel halkla ve profesyonel öğretmenlerle konuşmak, gün geçtikçe hızla ilerlemeniz için oldukça önemlidir. Sertifikalı İngilizce kurslarımız size mümkün olan en hızlı şekilde ilerleme kaydetmenizi sağlayacak ve aynı zamanda gittiğiniz ülkenin kültürünü, insanlarını ve yaşam tarzlarını öğrenme fırsatı sunacaktır. İngilizce kursunuz süresince dilinizi geliştirirken aynı zamanda unutulmaz bir tatil de geçirebilirsiniz!

Sprachcaffe yurtdışında İngilizce eğitimi dışında farklı destinasyonlarda İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Çince ve Arapça gibi kurslara da sahiptir.

Uygun Fiyat Avantajlarıyla İngilizce Öğrenme: Mevcut dil seyahat tekliflerimiz

Sprachcaffe Dil Okulu ile İngilizce'yi uygun fiyatlarla, en etkin şekilde öğrenebilirsiniz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimizden ve özel öğretim yöntemlerimizden faydalanarak İngilizce'yi keyifli bir ortamda öğrenin. İngiltere, Amerika, Kanada'da ya da Malta'daki dil okullarımızdan birine karar verin. İngilizce yurtdışı eğitimi ile farklı kültürleri tanıma, yeni dostluklar edinme fırsatını yakalayın. Mevcut tekliflerimize göz atın ve size uygun bir dil kursuna karar verin.

İngilizce dil eğitimiz için güncel tekliflerimiz

Son dakika tekliflerimizden faydalarının ve İngilizce öğrenmek için hayalinizdeki ülkelere rezervosyonunuzu yapın.

Bu destinasyonlarda gençler için açtığımız İngilizce kamp programları için lütfen tıklayınız.