Biznesowy kurs językowy

Zainwestuj w szkolenia językowe

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Biznesowe kursy języka obcego za granicą

Sprachcaffe jest niezależnym organizatorem biznesowych kursów językowych za granicą z 40-letnim doświadczeniem. To doświadczenie, szeroki wachlarz oferowanych kursów, oraz ich ciągłe udoskonalanie to główne elementy, które odróżniają nas od konkurencji.

Obecnie, sukces zawodowy często uzależniony jest od bardzo dobrej znajomości języków obcych. Idealną metodą na ich nauczenie się jest biznesowy kurs językowy za granicą, w miejscu, gdzie danym językiem mówi się na co dzień. Wierzymy, że tylko poprzez intensywną, codzienną naukę i styczność z językiem 24h na dobę można zrobić znaczne postępy, a zdobyta wiedza pozostaje w pamięci na długo.

Nasze kursy językowe są tworzone zgodnie z indywidualnymi potrzebami i pomagają w osiągnięciu zamierzonego efektu. Sprachcaffe wspiera Cię w prostych krokach, abyś mógł osiągnąć swoje cele!
» Sprawdź swoją znajomość języka za pomocą testu językowego online!

Efektywna nauka

W naszych nowoczesnych szkołach językowych uczymy tak skutenie, jak to tylko możliwe, byś osiągnął jak najlepszy efekt.

Wyjątkowe przeżycia

Poznaj wyjątkową kulturę wybranego miejsca przy okazji podnoszenia swoich kompetencji językowych.

Certyfikat

Na koniec kursu otrzymasz nie tylko potwierdzenie uczestnictwa, ale także zaświadczenie o swoim postępie językowym.

(Do)finansowanie

Dowiedz się w swoim miejscu pracy o możliwe dofinansowanie szkolenia językowego.

Kurs biznesowy online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy językowe z zakresu biznesu w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

Krok 1: Sam określasz swój indywidualny cel nauki. Czy mają to być drobiazgowe wypowiedzi w czasie pogawędek, aktywny udział w rozmowie, czy biegła znajomość języka. Biorąc pod uwagę Twoje indywidualne cele uczenia się, stworzymy dla Ciebie osobisty trening językowy. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego kursu językowego.

Krok 2
: Następnie określamy Twój aktualny poziom językowy. W naszym teście sprawdzamy poziom Twojego języka, w tym słownictwo i gramatykę. W ten sposób zyskujemy pewność, że kurs będzie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, co pomoże ci w rozwoju.

Krok 3
: W zależności od Twoich celów stworzymy dla Ciebie osobistą koncepcję treningu. Koncentrujemy się na tym, co dotyczy właśnie Ciebie i trenujemy razem, na przykład, takie sytuacje jak prezentacje i spotkania w języku obcym, a przy tym dajemy Ci odpowiednią wiedzę na temat konkretnej terminologii i struktur języka.
Powiedz nam, w czym chcesz się specjalizować. W osobistej rozmowie ustalamy optymalne wymagania dotyczące kursu.

Nasi trenerzy to native speakerzy i wyszkoleni nauczyciele języka, którzy są specjalnie wykwalifikowani do kształcenia dorosłych. Kursanci doskonale opanowują zasady komunikacji i uprzejmości dzięki motywującym trenerom i swobodnemu środowiskowi uczenia się. Po prostu wybierz język obcy, który Cię interesuje z naszej szerokiej oferty kursów językowych za granicą.

Zobacz jakie rodzaje kursów biznesowych oferujemy:

Biznesowe kursy językowe

Sprachcaffe pomoże Ci sprostać wymaganiom językowym w świecie międzynarodowego biznesu. Od podstawowych elementów konwersacji po skomplikowane słownictwo negocjacji

Określ jaki poziom językowy chciałbyś osiągnąć:

Nieważne czy ma to być prosta rozmowa, aktywne uczestnictwo w konwersacji czy też solidna znajomość biznesowego języka - sam określasz swój indywidualny cel, a my dopasowujemy odpowiedni tryb nauki aby go osiągnąć.

Określ swój obecny poziom językowy:

Możesz szybko określić swój poziom językowy wypełniając nasz test językowy on-line. Biznesowe kursy językowe są bardzo wartościowym doświadczeniem jak i ważną inwestycją w samego siebie, a zwrot z niej następuje szybciej niż się spodziewasz.

Koszty - praktyczna wskazówka

Dowiedz się, czy możesz liczyć u swojego pracodawcy na częściowe dofinansowanie lub całkowite sfinansowanie wyjazdu językowego. Wiele instytucji jest przychylnych tego typu inicjatywom - pracownicy poprawiają swoje umiejętności językowe, a do tego działa to na nich motywująco. Prowadząc własną działalność gospodarczą, istnieje również możliwość odliczenia kosztów szkolenia. Warto sprawdzić tę opcję.

Dlaczego warto pojechać na kurs języka biznesowego za granicą?

Biznes - naucz się u źródła

Kurs językowy, nowe kontakty, wycieczki i nowa kultura.

Certyfikowane kursy biznesowe

Idealne połączenie wakacji i kursu językowego.   

40 lat doświadczenia

Ponad 55 000 kursantów rocznie może potwierdzić, że oferujemy coś więcej niż tylko wysokiej jakości kursy języka biznesowego.

Ucz się języka podczas wakacji

Wakacje i nauka.