🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Długoterminowy kurs angielskiego w czasie Gap Year

Angielski jest językiem numer 1 na świecie! Jest używany w 94 różnych krajach i jest językiem urzędowym większości organizacji międzynarodowych. Angielski nabiera coraz większego znaczenia nie tylko w szkole i pracy, ale także w życiu codziennym. We wszystkich tych strefach potrzebujesz umiejętności języka angielskiego. Dzięki Sprachcaffe możesz uczyć się angielskiego i poprawić swoją znajomość tego języka.

Miejsca

Malta, Brighton, Londyn, Nowy Jork, Los Angeles, Calgary, Toronto, Montréal, Vancouver, Victoria, a także Ottawa. Każda z destynacji może stać się celem Twojej podróży językowej. Którą wybierzesz?

Kultura

Podróż językowa to wielkie życiowe doświadczenie. Będziesz odkrywał kulturę innego kraju oraz poznawał ludzi pochodzących z różnych miejsc na Ziemi!

Język

Podczas długoterminowego kursu angielskiego bardzo intensywnie uczysz się języka, a nowe umiejętności jesteś w stanie przećwiczyć zaraz po lekcjach z native speakerami i znajomymi z całego świata.

Wsparcie

Przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu za granicą służymy Ci pomocą. Do każdego z kursantów podchodzimy bardzo indywidualnie, ponieważ wiemy, że mają różne cele i potrzeby.

Co powiesz na rok przerwy (ang. gap year) na Malcie, w Anglii, w USA lub w Kanadzie? Weź udział w długoterminowym kursie języka angielskiego i jednocześnie poznaj kraj, kulturę i ludzi. Możesz wykorzystać zdobytą wiedzę bezpośrednio w życiu codziennym. Wzmacnia to Twoją pewność siebie i szybko staniesz się profesjonalistą!

Dzięki naszym długoterminowym kursom językowym uczysz się nie tylko szybko i skutecznie, ale także w zrelaksowany i przyjemny sposób, ponieważ łączymy Twój kurs języka angielskiego ze wspaniałymi wakacyjnymi doświadczeniami - wyjątkowy pobyt za granicą.

Ty wybierasz kraj i miasto, my dbamy o lot, zakwaterowanie i wyżywienie. Istnieją również różnorodne programy rozrywkowe i rekreacyjne.

Rok w Londynie

✓ Światowa metropolia nad Tamizą

✓ Najlepszy brytyjski angielski

✓ Nieskończona oferta kulturalna

Dowiedz się więcej

Rok w Brighton

✓ Unikalny nadmorski kurort

✓ Fantazyjna scena mody i muzyki

✓ Możliwe jednodniowe wypady do Londynu

Dowiedz się więcej

Przewodnik po Anglii

✓ Wszystkie informacje na wyciągnięcie ręki

✓ Wskazówki dotyczące kraju i jego mieszkańców

✓ Wydarzenia, kultura i więcej

Dowiedz się więcej

Tu wszystko się zaczęło

Szkoły języka angielskiego w Brighton i Londynie oferują również długoterminowe kursy językowe. Idealna oferta do nauki angielskiego, z którego wywodzi się ten język. Jednocześnie cudownie poznajesz kulturę angielską, od popołudniowej herbaty po krykieta.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz światową metropolię Londynu, czy nadmorskie miasto Brighton, szkoły językowe w Anglii oferują doskonały kurs języka angielskiego prowadzony przez rodzimych użytkowników języka. Przydatne informacje o kraju można znaleźć w naszym przewodniku po Anglii.
Jako obywatel UE potrzebujesz ważnego dowodu tożsamości lub paszportu, aby wjechać do Wielkiej Brytanii. Osoby w wieku 16 i 17 lat mogą podróżować samodzielnie za pisemną zgodą opiekuna prawnego.
Jeśli pobyt w Wielkiej Brytanii będzie dłuższy niż 3 miesiące, możesz potrzebować oficjalnego dokumentu z jednostki edukacyjnej. Sprachcaffe chętnie przygotuje dla Ciebie taki dowód.
Ubezpieczenie turystyczne oferowane przez Sprachcaffe jest ważne tylko do 45 dni. Jeśli planujesz dłuższy pobyt, powinieneś sprawdzić, czy posiadasz międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne i na jaki okres pobytu jest ono ważne. W przeciwnym razie zalecamy dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne za granicą.

Rok w St. Julian's

✓ Nauka na śródziemnomorskiej wyspie

✓ Słoneczna alternatywa dla Anglii

✓ Bogata oferta animacji i wycieczek

Dowiedz się więcej

Przewodnik po Malcie

✓ Wszystkie informacje na wyciągnięcie ręki

✓ Wskazówki dotyczące kraju i jego mieszkańców

✓ Wiadomości historyczne i kulturowe

Dowiedz się więcej

Nauka angielskiego nad basenem

Lato, słońce, plaża i morze - czego chcieć więcej? Jeśli chcesz nauczyć się angielskiego i wybrać długoterminowy kurs językowy, nie ma lepszego miejsca niż Malta! Wspaniały klimat i słońce przez cały rok, śródziemnomorski klimat i angielski jako język urzędowy!

Nasza szkoła językowa znajduje się w St. Julian's, malowniczym miejscu na wschodnim wybrzeżu wyspy Malta. Mały port nadal przypomina dawną wioskę rybacką, która przerodziła się w dzisiejsze miasto. Krajobraz miasta charakteryzuje się malowniczymi domami i małymi, kolorowymi łodziami rybackimi. Dziś St. Julian's jest najbardziej znany z życia nocnego w dzielnicy Paceville, w której znajduje się wiele klubów nocnych, barów i pubów. Malta i siostrzana wyspa Gozo również oferują fantastyczne miejsca dla nurków.
Ponieważ Malta jest członkiem UE, jako Europejczyk możesz tam mieszkać przez dłuższy okres bez specjalnego zezwolenia na pobyt. Jeśli nie masz paszportu europejskiego, musisz ubiegać się o wizę w maltańskiej ambasadzie w Warszawie, chyba że masz już zezwolenie na pobyt w strefie Schengen. Aby uzyskać więcej informacji, najlepiej skontaktować się z odpowiednią ambasadą.
Sprachcaffe oferuje ubezpieczenie podróżne, ale ubezpieczenie, które oferujemy, jest ważne tylko do 45 dni. Jeśli zdecydujesz się zostać dłużej, powinieneś wyjaśnić z firmą ubezpieczeniową, czy i jak długo międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne jest ważne, a jeśli to konieczne, zadbać o dodatkową ochronę ubezpieczeniową. Wielu ubezpieczycieli oferuje taryfy specjalnie dostosowane do studentów, osób podróżujących w celach edukacyjnych i au pair.

Europejska karta ubezpieczenia, która jest wydawana na wszystkie wizyty u lekarzy i szpitali, obowiązuje również na Malcie. Podstawowa opieka medyczna jest świadczona w około dziewięciu publicznych ośrodkach zdrowia w głównych miastach (osiem na Malcie i jeden w Gozo) oraz w 47 lokalnych przychodniach.

Nasze ośrodki w Kanadzie

Rok w Calgary

✓ Nowoczesa Metropolia

✓ Zapierająca dech w piersiach natura

✓ Góry Skaliste

Dowiedz się więcej

Rok w Montrealu

✓ Nauka angielskiego i francuskiego

✓ Europejski klimat

✓ Miasto nocą

Dowiedz się więcej

Rok w Ottawie

✓ Piękna stolica

✓ Multikulturowa społeczność

✓ Wyjątkowa przyroda

Dowiedz się więcej

Rok w Toronto

✓ Największe miasto Kanady

✓ Nowy Jork Północy

✓ Wodospady Niagara

Dowiedz się więcej

Rok w Vancouver

✓ Bogata oferta kulturowa

✓ Hollywood Północy

✓ Sporty zimowe

Dowiedz się więcej

Rok w Victorii

✓ Najstarsze miasto Kanady

✓ Dla fanów muzyki i kultury

✓ Brytyjska atmosfera

Dowiedz się więcej

Angielski w najbardziej przyjaznym kraju świata

Przekrocz Ocean Atlantycki i odkryj rozległą przestrzeń Kanady. Sprachcaffe ma szkoły językowe w miastach: Calgary, Toronto, Montrealu, Vancouver, Wiktorii i Ottawie. A jeśli już tam jesteś, dlaczego nie zwiedzić całego kraju? Dzięki naszym długoterminowym kursom językowym masz okazję uczyć się angielskiego i poznać kanadyjską kulturę, historię i przyrodę. Wstępne informacje można znaleźć w naszym przewodniku po Kanadzie.
Obywatele Polski, których pobyt nie przekracza 6 miesięcy, mogą wjechać bez wizy. Aby to zrobić, musisz mieć jednak ważny paszport i złożyć wniosek o zezwolenie na podróż online „eTA” (elektroniczne zezwolenie na podróż) przed rozpoczęciem podróży. Zalecamy wypełnienie wniosku do 72 godzin przed wylotem, ponieważ władze kanadyjskie nie mogą już zagwarantować, że wniosek zostanie rozpatrzony w terminie, jeśli zarejestrujesz się później. Koszt to 7 CAD, a „eTA” obowiązuje przez 5 lat. Aby złożyć wniosek, potrzebny jest ważny paszport, adres e-mail i karta kredytowa (Mastercard, Visa, American Express), aby uiścić opłatę.

Jeśli zdecydujesz się zostać dłużej, musisz złożyć wniosek o wizę. Wszystkie wizy wydawane są przez kanadyjskie ambasady i konsulaty jako oficjalne misje dyplomatyczne za granicą.

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, potrzebujesz pisemnej zgody opiekuna prawnego, aby wziąć udział w długoterminowym kursie językowym w Kanadzie.
Możesz wykupić ubezpieczenie podróżne w Sprachcaffe, ale jest ono ważne tylko przez 45 dni. Jeśli Twój pobyt jest dłuższy, sprawdź, czy posiadasz ubezpieczenie podróżne, jak długo jest ono ważne, a w razie wątpliwości wykup dodatkowe ubezpieczenie.

System opieki zdrowotnej w Kanadzie jest bardzo dobry i oferuje wystarczającą liczbę placówek medycznych. Jednak opłaty szpitalne dla zagranicznych pacjentów są bardzo wysokie. Wskazówka: Zapłać kartą kredytową, zabierz ze sobą fakturę, a następnie prześlij ją do zakładu ubezpieczeń. To oszczędza Tobie i personelowi szpitala dużo czasu i stresu!