Ucz się języków i poznawaj ludzi

Podróże językowe ze Sprachcaffe

Chciałbyś się nauczyć języka obcego? Ze Sprachcaffe możesz spełnić ten plan. Nasze podróże językowe to coś więcej niż kurs językowy. To wspaniałe przeżycie, które przyniesie Ci korzyść na długie lata. Przeżyj z nami tę niezapomnianą przygodę! Na całej Ziemi Sprachcaffe uznawane jest za wiodącą organizację związaną z nauczaniem języków obcych, której hasło brzmi: „Ucz się języków, poznawaj ludzi”. Uczniowie z różnych krajów przyjeżdżają do szkół Sprachcaffe, gdzie mogą liczyć na wsparcie naszych nauczycieli i współpracowników.

Dlaczego warto wybrać Sprachcaffe?

Od roku 1983 Ponad 35 lat doświadczenia
Wysoka jakość nauczania Ponad 30 szkół językowych we wspaniałych miejscach
Potwierdzona jakość Sprawdzona szkoła oraz zewnętrzne akredytacje
Międzynarodowi uczniowie Wakacje z osobami z różnych zakątków świata i przyjaźnie na całe życie

Promocja!

Zarezerwuj teraz i zaoszczędź nawet do 20%: Zapytaj o wcześniejszą rezerwacje.

Wszystko w pakiecie

Przygody & Przyjaźnie

Ze Sprachcaffe zbierasz doświadczenia i nawiązujesz przyjaźnie, które zostaną z Tobą na długo i przyniosą Ci mnóstwo korzyści.

Kurs językowy

Czym byłyby wakacje językowe bez kursu językowego? W zależności od lokalizacji szkoły możesz wybierać spośród różnych rodzajów lekcji języka obcego.

Test kwalifikacyjny

Przed rozpoczęciem kursu zostanie przeprowadzony test kwalifikacyjny online, aby przydzielić kursantów do odpowiednich grup.

Certyfikat językowy

Na koniec kursu otrzymasz certyfikat Sprachcaffe.

Podróż

W zależności od celu podróży możesz dotrzeć na miejsce samolotem, autobusem lub pociągiem. My zorganizujemy dla Ciebie transfer i zawieziemy do docelowego miejsca zakwaterowania.

Zakwaterowanie

Mieszkanie w apartamentach lub u rodzin goszczących z innymi kursantami z całego świata.

Opieka i zorganizowany wypoczynek

Dla młodszych kursantów zapewniamy opiekę i zajęcia pozalekcyjne. Dorośli mogą opcjonalnie zarezerwować wycieczki i inne zajęcia.

Usługi dodatkowe

Jeżeli potrzebujesz np. specjalnego wyżywienia, zajęć lub ubezpieczenia, możesz zgłosić to w trakcie procesu rezerwacji, a z przyjemnością spełnimy te życzenia.

Szkoły Sprachcaffe

Wszystkie kursy językowe odbywają się w naszych własnych szkołach językowych w atrakcyjnych lokalizacjach o wysokich standardach jakości. Ponadto przywiązujemy dużą wagę do zindywidualizowania kursów językowych, aby każdy uczestnik mógł skutecznie doskonalić swoje umiejętności i czuć się komfortowo w miłej atmosferze.

Certyfikaty

Jakość kursów językowych  została sprawdzona i zatwierdzona przez prestiżowe organizacje:

Zobacz nasze nowe katalogi!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w ofercie Sprachcaffe. Posiadamy 2 katalogi: dla młodzieży i dla dorosłych Katalogi można pobrać ze strony, ale przesyłamy je też pocztą tradycyjną.

Masz wątpliwości? Zapytaj Nas! Doradzimy:-)

Nie wiesz jaki kurs będzie najlepszy dla Ciebie?

Zadzwoń do nas na +48 22 660 40 50